Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Nee
2014
2021-07-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 71-BFB-6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 360 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 10518 cc motor met 6 cilinders. Met 7.291 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 01-08-2014. In 2021 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2021-07-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-08-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-08-27 |
| APK vervaldatum | 2026-07-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1172 |
| Periode | 2013-04-12 - 2014-12-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 9 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 4 | 0 | ||
| 2013 | 3 | 0 | ||
| 2013 | 3 | 0 | ||
| 2014 | 5 | 0 |