Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 82.177
€ 16.199,-
Nee
2012
2020-01-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Ml 350 4matic met kenteken 70ZDZ6 is afkomstig uit het bouwjaar 2012. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 82.177. De motor heeft een inhoud van 3498 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Met 2.130 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Sinds 2320 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 2041 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 12.400.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3498 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2130 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2900 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,92 m |
| Tenaamstelling | 2020-01-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-10-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-10-18 |
| APK vervaldatum | 2020-10-21 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz Ml 350 4matic stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz Ml 350 4matic
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 876 |
| Periode | 2012-02-27 - 2013-07-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 67% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | € 91.376,- | € 15.278,- |
| 2013 | 1 | 1 | € 84.116,- | € 8.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 3-KDF-96 | 2026-05-02 | |||
| 4-SKS-57 | 2026-05-02 | |||
| Z-173-JR | 2026-04-29 | |||
| 73-ZVT-5 | 2026-05-16 | |||
| HF-382-K | 2026-05-20 | |||
| JG-800-L | 2026-05-09 | |||
| 4-TJR-15 | 2026-04-05 | |||
| T-644-PT | 2026-04-23 | |||
| 42-XRS-7 | 2026-03-30 | |||
| 22-XRL-5 | 2026-05-07 | |||
| 50-TNZ-7 | 2026-04-02 | |||
| 8-KTJ-70 | 2026-03-14 | |||
| 98-XBF-3 | 2026-03-29 | |||
| 2-XFK-97 | 2026-02-06 | |||
| 10-ZSR-4 | 2025-05-18 | |||
| 4-KPK-36 | 2025-11-20 | |||
| 1-KBG-54 | 2025-08-23 | |||
| 4-KKN-98 | 2024-08-02 | |||
| 55-XXR-7 | 2025-11-29 | |||
| HJ-666-X | 2026-02-19 | |||
| JBP-23-B | 2025-08-17 | |||
| 9-KXG-21 | 2025-06-20 | |||
| JV-308-G | 2025-06-28 | |||
| HJK-65-G | 2025-04-12 | |||
| 7-STS-56 | 2026-01-30 | |||
| 8-SFT-10 | 2022-06-15 | |||
| 3-KBL-18 | 2025-09-14 | |||
| JT-164-T | 2026-03-17 | |||
| RJ-320-B | 2026-03-02 | |||
| 2-KVN-17 | 2025-12-31 |