Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.885,-
Nee
2005
2026-03-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 70-SF-HT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.220 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 17-03-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1305 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-12-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-12-01 |
| APK vervaldatum | 2027-03-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 218.088 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1044 |
| Periode | 2005-08-31 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1485 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 108 | 1 | € 3.878,- | |
| 2005 | 108 | 1 | € 3.878,- | |
| 2006 | 928 | 26 | € 12.594,- | € 3.874,- |
| 2006 | 928 | 26 | € 12.594,- | € 3.874,- |
| 2007 | 420 | 6 | € 3.740,- | |
| 2007 | 420 | 6 | € 3.740,- | |
| 2008 | 25 | 0 | € 3.484,- | |
| 2008 | 25 | 0 | € 3.484,- | |
| 2009 | 4 | 0 | € 3.174,- | |
| 2009 | 4 | 0 | € 3.174,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-SK-ZK | 2026-05-20 | |||
| 61-TF-GS | 2026-05-20 | |||
| 95-ZF-TD | 2026-05-15 | |||
| 53-SG-JS | 2026-05-13 | |||
| 44-TT-RZ | 2026-05-05 | |||
| 81-XJ-HK | 2026-04-30 | |||
| GP-190-G | 2026-05-01 | |||
| 67-SH-RF | 2026-04-23 | |||
| 61-SH-BS | 2026-05-04 | |||
| 98-XJ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 96-SN-JZ | 2026-04-14 | |||
| 71-XK-TN | 2026-04-10 | |||
| 12-TP-XG | 2026-04-05 | |||
| 66-XH-LP | 2026-04-10 | |||
| 99-TJ-DK | 2026-03-31 | |||
| 29-SJ-PD | 2026-03-31 | |||
| 36-XV-VL | 2026-05-07 | |||
| 78-XN-KH | 2026-03-31 | |||
| 64-XK-TN | 2026-03-28 | |||
| 99-XV-RF | 2026-03-24 | |||
| 34-SN-NP | 2026-03-24 | |||
| 32-SP-PL | 2026-03-25 | |||
| 62-XK-TN | 2026-04-08 | |||
| 86-TV-RK | 2026-04-09 | |||
| 04-ST-HF | 2026-03-20 | |||
| 82-XB-GT | 2026-03-19 | |||
| 07-TK-SV | 2026-03-18 | |||
| 59-SX-PB | 2026-03-19 | |||
| 65-XK-TN | 2026-03-12 | |||
| 59-SH-KF | 2026-03-14 |