Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 70-LL-LR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1795 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met 1.358 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-08-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2003-02-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-02-27 |
| APK vervaldatum | 2022-08-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1302 |
| Periode | 2001-07-28 - 2004-05-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 203 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 26-HV-ZH | 2022-09-13 | |||
| 59-LS-VD | 2025-05-16 | |||
| 17HZFB | 2020-06-11 | |||
| 68-LG-NP | 2020-10-08 | |||
| 09JBSZ | 2020-07-08 | |||
| 02LHFK | 2020-07-04 | |||
| 01-NG-BB | 2023-10-30 | |||
| 65-HV-VS | 2025-02-24 | |||
| 20NGDJ | 2020-06-13 | |||
| 82-JD-TX | 2025-02-24 | |||
| 90-JR-DZ | 2021-11-03 | |||
| 86NLVV | 2020-11-30 | |||
| 03HVVT | 2021-01-25 | |||
| 95-JV-KJ | 2025-07-26 | |||
| 75-NS-DB | 2025-10-16 | |||
| 75-JS-HL | 2023-09-13 | |||
| 92-JK-HJ | 2021-04-16 | |||
| 42JHKK | 2020-12-25 | |||
| 53-NX-BG | 2024-08-01 | |||
| 81LKPB | 2020-11-02 | |||
| 36-LB-VF | 2021-08-05 | |||
| 99-HK-ZD | 2023-08-28 | |||
| 01NGSV | 2020-05-06 | |||
| 32-LG-ZL | 2025-05-19 | |||
| 73-HJ-LJ | 2024-12-19 | |||
| 22-NG-FK | 2023-03-10 | |||
| 53-JJ-DJ | 2022-04-25 |