Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.603,-
Nee
1999
2023-10-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 106 met kenteken 70-DN-HX is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1124 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Een laag gewicht van 890 kg zorgt voor extra dynamiek. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 15-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 995 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1295 kg |
| Lengte | 3,68 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-09-30 |
| APK vervaldatum | 2026-10-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 106 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 106
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 241.298 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1029 |
| Periode | 1998-01-02 - 2004-09-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 2 | € 2.765,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1998 | 33 | 1 | € 2.424,- | |
| 1998 | 84 | 1 | € 1.815,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 1999 | 107 | 1 | € 2.274,- | |
| 1999 | 810 | 13 | € 1.699,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 2000 | 143 | 3 | € 2.197,- | |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1 | 0 | € 2.145,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 85DDHX | |||
| 44-HK-BS | |||
| 16-GJ-VN | |||
| 18-FT-NS | |||
| 68-FJ-KF | |||
| 94-JK-PJ | |||
| 66-HK-NH | |||
| XV-TZ-60 | |||
| 30-NN-SL | |||
| XJ-JS-23 | |||
| 30-GD-XN | |||
| 86-LV-LX | |||
| 89-HZ-RZ | |||
| 25-JZ-DS | |||
| 05-JR-GS | |||
| XP-JR-29 | |||
| TG-ZT-18 | |||
| 58-HV-TS | |||
| 15-JZ-DS | |||
| TL-JV-50 | |||
| 02-JR-GS | |||
| 03-LZ-BL | |||
| 39-FV-XT | |||
| 31-HV-XL | |||
| 39-JS-PS | |||
| 75-GV-ZZ | |||
| TN-RX-01 | |||
| TL-NZ-41 | |||
| 62-FJ-KF | |||
| 22-JF-NS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-DH-BD | 2026-05-14 | |||
| 80-GH-TG | 2026-05-11 | |||
| XZ-RB-33 | 2026-05-08 | |||
| 19-HT-XH | 2026-05-08 | |||
| 05-HR-DZ | 2026-05-05 | |||
| 29-HK-TF | 2026-05-07 | |||
| 67-JS-GP | 2026-05-19 | |||
| 13-GV-GP | 2026-05-13 | |||
| 10-JN-JD | 2026-05-01 | |||
| 32-LK-BJ | 2026-05-09 | |||
| XN-HJ-41 | 2026-04-29 | |||
| 03-DP-LS | 2026-05-12 | |||
| ZH-TR-47 | 2026-04-28 | |||
| 80-GB-LG | 2026-04-28 | |||
| 63-GV-BB | 2026-05-02 | |||
| 45-HR-BT | 2026-04-27 | |||
| 97-NH-XX | 2026-04-23 | |||
| 09-LS-RK | 2026-04-23 | |||
| XR-FD-63 | 2026-04-19 | |||
| 62-HF-JJ | 2026-04-16 | |||
| 01-HV-FS | 2026-04-20 | |||
| 84-LK-TF | 2026-04-16 | |||
| 98-NH-XX | 2026-05-18 | |||
| 32-GK-VB | 2026-05-07 | |||
| 50-HB-KS | 2026-05-07 | |||
| XP-TH-34 | 2026-05-11 | |||
| 30-GN-VX | 2026-05-06 | |||
| 98-LF-RG | 2026-05-04 | |||
| 05-LT-ZV | 2026-04-04 | |||
| 09-NJ-DT | 2026-04-05 |