Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 46.626
€ 2.530,-
Nee
2015
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Limousine met kenteken 7-ZVK-01 is op kenteken gezet in 2015. De nieuwwaarde van deze Audi bedroeg € 46.626. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1395 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.325 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 8 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 12-02-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 15.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1325 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-04-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-04-08 |
| APK vervaldatum | 2027-02-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
5 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3 Limousine
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
10 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 13.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 183.100 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 23 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 701 |
| Periode | 2014-06-16 - 2018-02-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2215 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 606 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 286 | 64 | € 41.592,- | € 1.923,- |
| 2014 | 231 | 68 | € 37.951,- | € 1.832,- |
| 2014 | 231 | 68 | € 37.951,- | € 1.832,- |
| 2015 | 616 | 105 | € 41.645,- | € 2.220,- |
| 2015 | 419 | 51 | € 38.046,- | € 2.277,- |
| 2015 | 419 | 51 | € 38.046,- | € 2.277,- |
| 2016 | 855 | 266 | € 43.591,- | € 2.326,- |
| 2016 | 335 | 69 | € 37.854,- | € 2.241,- |
| 2016 | 335 | 69 | € 37.854,- | € 2.241,- |
| 2017 | 456 | 171 | € 44.080,- | € 2.635,- |
| 2017 | 158 | 49 | € 38.528,- | € 2.360,- |
| 2017 | 157 | 48 | € 38.562,- | € 2.373,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 40.320,- | € 3.744,- |
| 2018 | 3 | 1 | € 39.952,- | € 1.875,- |
| 2018 | 3 | 1 | € 39.952,- | € 1.875,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 9-ZSZ-37 | |||
| GK-439-R | |||
| GF-981-G | |||
| GZ-887-N | |||
| HS-573-L | |||
| 4-ZJK-92 | |||
| GR-782-Z | |||
| 4-ZKH-87 | |||
| GR-486-G | |||
| 6-ZPL-81 | |||
| 9-ZLF-43 | |||
| 2-ZRG-43 | |||
| GL-197-N | |||
| GD-507-V | |||
| GR-062-V | |||
| GT-500-L | |||
| 2-ZNK-81 | |||
| JR-079-F | |||
| GN-434-F | |||
| 7-ZVB-95 | |||
| GN-063-H | |||
| JZ-403-R | |||
| JP-747-K | |||
| KK-737-R | |||
| NP-958-T | |||
| JT-961-J | |||
| HFF-53-F | |||
| JR-280-K | |||
| JS-710-G | |||
| JR-912-R |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HH-764-S | 2026-05-20 | |||
| S-802-HF | 2026-05-20 | |||
| GB-068-K | 2026-05-18 | |||
| JS-201-R | 2026-05-18 | |||
| GP-992-R | 2026-05-16 | |||
| JH-692-D | 2026-05-16 | |||
| RG-150-F | 2026-05-16 | |||
| JV-505-P | 2026-05-15 | |||
| JK-158-T | 2026-05-14 | |||
| 2-XGB-37 | 2026-05-14 | |||
| 5-ZPV-03 | 2026-05-13 | |||
| KD-937-K | 2026-05-12 | |||
| R-660-TZ | 2026-05-12 | |||
| J-603-KL | 2026-05-11 | |||
| GL-433-P | 2026-05-08 | |||
| 2-XNZ-24 | 2026-05-08 | |||
| TK-191-J | 2026-05-08 | |||
| K-354-DL | 2026-05-07 | |||
| Z-294-DR | 2026-05-07 | |||
| KX-515-K | 2026-05-07 | |||
| PG906N | 2026-05-06 | |||
| 9-XTR-02 | 2026-05-06 | |||
| 1-ZBK-80 | 2026-05-06 | |||
| 8-ZVF-23 | 2026-05-05 | |||
| JXX-96-T | 2026-05-05 | |||
| S-825-VK | 2026-05-04 | |||
| 1-ZRK-63 | 2026-05-03 | |||
| HF-990-K | 2026-05-03 | |||
| JT-283-G | 2026-05-03 | |||
| GV-861-L | 2026-05-02 |