Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 40.054
€ 1.720,-
Ja, 2014
2013
2023-01-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 118i met kenteken 7-TLJ-39 is afkomstig uit het bouwjaar 2013. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 40.054. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Met een massa van 1.370 kg is deze auto solide gebouwd. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 11-03-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1370 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1825 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-06-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-03-14 |
| APK vervaldatum | 2027-03-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 118i stationwagen
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 9.992 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.583 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 118i
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen.
Het kan niet worden uitgesloten dat bij het activering van de airbag na een ongeval een te hoge druk in de gasgenerator ontstaat, waardoor deze barst en rondvliegende metalen onderdelen ernstig of in extreme gevallen dodelijk letsel veroorzaken.
De fabrikant raadt u ten zeerste aan om van verder gebruik af te zien en onmiddellijk een afspraak te maken met een BMW-vestiging of BMW-partner. Deze zal de bestuurdersairbag controleren en indien nodig vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 9.992,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 144.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 708 |
| Periode | 2012-07-12 - 2015-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 400 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 184 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 46% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 51 | 26 | € 39.931,- | € 2.543,- |
| 2012 | 64 | 34 | € 38.243,- | € 2.692,- |
| 2012 | 63 | 33 | € 38.103,- | € 2.650,- |
| 2013 | 163 | 65 | € 41.011,- | € 3.186,- |
| 2013 | 194 | 93 | € 39.389,- | € 2.547,- |
| 2013 | 194 | 93 | € 39.389,- | € 2.547,- |
| 2014 | 136 | 46 | € 40.730,- | € 3.712,- |
| 2014 | 105 | 42 | € 38.951,- | € 3.651,- |
| 2014 | 105 | 42 | € 38.951,- | € 3.651,- |
| 2015 | 33 | 12 | € 41.966,- | € 3.676,- |
| 2015 | 37 | 15 | € 37.698,- | € 3.898,- |
| 2015 | 36 | 14 | € 37.620,- | € 3.997,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZG-219-H | 2026-05-06 | |||
| 8-KKZ-59 | 2026-05-20 | |||
| 2-XHG-99 | 2026-05-14 | |||
| 4-XFH-08 | 2026-05-13 | |||
| 7-XPR-56 | 2026-05-08 | |||
| 1-TLJ-89 | 2026-05-08 | |||
| X-833-PP | 2026-05-07 | |||
| P-950-GV | 2026-05-04 | |||
| K-837-TJ | 2026-04-09 | |||
| N-694-LZ | 2026-04-09 | |||
| 8-KJJ-46 | 2026-03-29 | |||
| GX-969-J | 2026-04-12 | |||
| GX-713-D | 2026-04-13 | |||
| 3-SFL-74 | 2026-03-14 | |||
| SZ-069-B | 2026-03-23 | |||
| G-269-RD | 2026-03-22 | |||
| 3-KJN-80 | 2026-03-21 | |||
| XN-349-B | 2026-03-06 | |||
| TL-413-D | 2026-03-19 | |||
| SG-939-H | 2026-03-16 | |||
| GL-736-S | 2026-03-14 | |||
| 1-XZL-39 | 2026-03-26 | |||
| 7-TPS-82 | 2025-01-13 | |||
| 2-KDT-11 | 2020-10-25 | |||
| K-407-ZJ | 2023-03-30 | |||
| PB-555-N | 2025-04-24 | |||
| R-374-SH | 2026-03-07 | |||
| 9-TNJ-99 | 2023-12-15 | |||
| T-746-JP | 2025-08-02 | |||
| 5-TRZ-49 | 2024-10-08 |