Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 16.196
€ 500,-
Nee
2013
2026-04-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 7-KHN-01 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 16.196. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 65 pk. De motor heeft een inhoud van 998 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.3 l/100 km. Dankzij 1.055 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 53 dagen in bezit. De APK is geldig tot 27-04-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 6.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 65 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 3,98 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-04-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-04-27 |
| APK vervaldatum | 2026-04-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 5.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 142.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 79 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1086 |
| Periode | 2012-12-27 - 2016-04-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5814 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 133 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 52 | 0 | € 15.789,- | |
| 2012 | 52 | 0 | € 15.789,- | |
| 2013 | 2387 | 89 | € 15.685,- | € 498,- |
| 2013 | 2387 | 89 | € 15.685,- | € 498,- |
| 2014 | 2686 | 40 | € 15.483,- | € 1.064,- |
| 2014 | 2686 | 40 | € 15.481,- | € 1.064,- |
| 2015 | 685 | 4 | € 15.566,- | € 1.503,- |
| 2015 | 685 | 4 | € 15.566,- | € 1.503,- |
| 2016 | 4 | 0 | € 16.489,- | € 1.982,- |
| 2016 | 4 | 0 | € 16.489,- | € 1.982,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 5-KFJ-55 | |||
| 8-SBL-29 | |||
| 1-KFJ-80 | |||
| 20-ZTF-5 | |||
| 99-ZVT-6 | |||
| 4-SRL-04 | |||
| 23-ZNP-8 | |||
| 9-STD-04 | |||
| 6-KJB-27 | |||
| 35-ZVH-7 | |||
| 5-SBH-26 | |||
| 15-ZTB-4 | |||
| 2-KRX-33 | |||
| 6-TBB-47 | |||
| 2-KRX-32 | |||
| 6-KFB-05 | |||
| RL-200-L | |||
| 1-KKV-09 | |||
| 1-KRB-94 | |||
| 6-SKT-77 | |||
| 6-KJB-76 | |||
| 6-KTN-67 | |||
| 4-KXT-89 | |||
| 89-ZXG-2 | |||
| 7-KFB-45 | |||
| 39-ZSX-1 | |||
| 6-SRZ-48 | |||
| 2-KFJ-26 | |||
| 5-KKP-55 | |||
| 1-KRB-91 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 88-ZVX-4 | 2026-05-22 | |||
| 31-ZST-6 | 2026-05-22 | |||
| 35-ZTB-4 | 2026-05-22 | |||
| 7-KJB-32 | 2026-05-21 | |||
| 16-ZTB-4 | 2026-05-21 | |||
| 2-KPJ-93 | 2026-05-21 | |||
| 8-XKR-11 | 2026-05-21 | |||
| 1-THS-17 | 2026-05-21 | |||
| 1-ZNF-54 | 2026-05-21 | |||
| 6-ZHX-24 | 2026-05-20 | |||
| 08-ZXG-1 | 2026-05-19 | |||
| 2-KRX-19 | 2026-05-19 | |||
| 9-KHV-45 | 2026-05-18 | |||
| 8-TFD-37 | 2026-05-18 | |||
| 91-ZXH-6 | 2026-05-16 | |||
| 4-KFB-26 | 2026-05-15 | |||
| 4-KNN-02 | 2026-05-15 | |||
| 1-XGB-16 | 2026-05-15 | |||
| 3-KFJ-73 | 2026-05-14 | |||
| 6-TBB-24 | 2026-05-14 | |||
| 1-TDB-39 | 2026-05-13 | |||
| 1-ZRH-90 | 2026-05-13 | |||
| 3-KFJ-24 | 2026-05-12 | |||
| 6-XZN-29 | 2026-05-12 | |||
| 9-ZKG-69 | 2026-05-12 | |||
| 9-XDF-42 | 2026-05-11 | |||
| 6-ZHX-11 | 2026-05-11 | |||
| 3-SRS-38 | 2026-05-10 | |||
| 2-TZR-03 | 2026-05-09 | |||
| 3-TXL-15 | 2026-05-09 |