Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.387,-
Ja, 2013
2008
2026-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Cabriolet met kenteken 69-ZSH-2 is op kenteken gezet in 2008. Dit voertuig is in januari 2013 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 146 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.536 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 137 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 10 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 2.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-10-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-01-15 |
| APK vervaldatum | 2026-10-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 8 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 8 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Focus Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5010 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
28 dagen5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 258.071 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1190 |
| Periode | 2007-06-29 - 2012-01-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2007 | 38 | 0 | € 9.355,- | |
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2008 | 89 | 9 | € 43.950,- | € 7.992,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2009 | 59 | 3 | € 35.380,- | € 8.046,- |
| 2009 | 148 | 16 | € 31.791,- | € 6.731,- |
| 2009 | 149 | 17 | € 31.791,- | € 6.733,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 34 | 3 | € 37.059,- | € 8.659,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2011 | 74 | 1 | € 33.202,- | € 10.729,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 32.362,- | € 10.731,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-SXS-2 | 2026-05-17 | |||
| 95-GDD-1 | 2026-05-10 | |||
| JT-395-K | 2026-05-13 | |||
| 10-ZD-JH | 2026-04-17 | |||
| P-696-HN | 2026-05-21 | |||
| KN-189-B | 2026-05-05 | |||
| N-854-BX | 2026-04-24 | |||
| 82-ZD-XL | 2026-03-30 | |||
| 82-GPR-6 | 2026-03-27 | |||
| 21-RJT-2 | 2026-04-14 | |||
| 43-XX-DJ | 2026-03-22 | |||
| 30-KKD-3 | 2026-04-01 | |||
| 51-XX-ZJ | 2026-03-13 | |||
| 34-NZB-6 | 2026-03-17 | |||
| 48-XZ-HD | 2026-03-14 | |||
| 18-ZJ-PS | 2026-02-27 | |||
| 96-XZ-KH | 2025-12-19 | |||
| 19-HNK-4 | 2026-03-05 | |||
| 39-XR-PV | 2021-12-23 | |||
| 91-GBF-8 | 2024-09-14 | |||
| 87-XS-JX | 2021-08-24 | |||
| 81-NGL-4 | 2026-02-20 | |||
| 18-XT-TD | 2022-03-02 | |||
| 55-RJJ-5 | 2025-03-25 | |||
| 65-XL-NJ | 2023-06-21 | |||
| 19-ZF-FN | 2023-05-07 | |||
| 46-XP-XT | 2025-02-24 | |||
| 70-GBG-1 | 2025-11-02 | |||
| 46-GNG-1 | 2023-09-15 | |||
| 91-JGR-5 | 2025-08-26 |