Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.238,-
Nee
2006
2026-04-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 69-TL-HJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met 1.464 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 50 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 05-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1658 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,87 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-11-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-11-01 |
| APK vervaldatum | 2027-01-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.262 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.262,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 298.600 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1071 |
| Periode | 2005-11-24 - 2009-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 511 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 2 | 0 | € 9.527,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 9.527,- | |
| 2006 | 130 | 7 | € 42.580,- | € 9.852,- |
| 2006 | 323 | 7 | € 37.879,- | € 8.875,- |
| 2006 | 323 | 7 | € 37.879,- | € 8.875,- |
| 2007 | 66 | 5 | € 9.997,- | |
| 2007 | 155 | 6 | € 8.707,- | |
| 2007 | 155 | 6 | € 8.707,- | |
| 2008 | 30 | 1 | € 36.474,- | € 8.446,- |
| 2008 | 30 | 1 | € 36.474,- | € 8.446,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 36.679,- | € 8.263,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 36.679,- | € 8.263,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 42-TF-LF | 2026-05-05 | |||
| 93-TF-ST | 2026-05-09 | |||
| 25-SR-ZL | 2026-05-15 | |||
| 99-TP-BS | 2026-04-29 | |||
| 11-XB-DN | 2026-04-21 | |||
| 88-TJ-VD | 2026-04-16 | |||
| 99-ZD-HH | 2026-05-09 | |||
| 39-TS-XK | 2026-05-18 | |||
| 22-SK-JV | 2026-05-10 | |||
| 36-ZF-HG | 2026-04-07 | |||
| 92-SX-KP | 2026-04-18 | |||
| 41-XF-XV | 2026-04-14 | |||
| 34-SJ-RG | 2026-03-24 | |||
| 63-SL-TF | 2026-03-14 | |||
| 89-XD-RH | 2026-03-25 | |||
| 06-TP-BR | 2026-03-11 | |||
| 18-TG-TS | 2026-03-05 | |||
| 67-TL-LL | 2024-01-23 | |||
| 53-TZ-FS | 2025-01-14 | |||
| 71-SJ-VS | 2024-11-19 | |||
| 14-TF-PX | 2025-08-27 | |||
| 68-SG-BB | 2024-11-16 | |||
| 06-SR-KL | 2025-10-10 | |||
| 77-SR-RH | 2024-04-09 | |||
| 11-TD-XK | 2024-04-28 | |||
| 99-TN-GP | 2025-11-24 | |||
| 17-SV-SF | 2024-06-29 | |||
| 31-TH-VH | 2025-08-11 | |||
| 81-XP-GH | 2025-03-30 | |||
| 80-SG-LK | 2024-04-06 |