Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.236,-
Nee
2006
2023-04-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 69-SK-FJ is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 155 pk. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Dankzij 1.475 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 08-07-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1475 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-02-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-02-02 |
| APK vervaldatum | 2023-07-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.970 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 216.749 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 889 |
| Periode | 2004-09-10 - 2010-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 754 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2004 | 11 | 1 | € 8.027,- | |
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2005 | 63 | 3 | € 35.557,- | € 8.236,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2006 | 86 | 2 | € 8.846,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2007 | 56 | 2 | € 36.364,- | € 8.881,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 44 | 0 | € 35.621,- | € 8.582,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 32.526,- | € 7.089,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 23-XV-GB | 2026-05-22 | |||
| 96-HVD-5 | 2026-04-06 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 19-TG-FF | 2026-03-11 | |||
| 81-TF-PN | 2023-05-24 | |||
| 30-TH-SX | 2023-07-13 | |||
| 45-SP-BZ | 2024-12-20 | |||
| 77-SV-RS | 2025-04-10 | |||
| 10-XV-BV | 2025-03-18 | |||
| 24RNKB | 2022-11-19 | |||
| 60-SK-FG | 2025-05-07 | |||
| 31-PN-RL | 2023-08-28 | |||
| 80-TF-TK | 2024-04-24 | |||
| 65-SP-DB | 2022-12-28 |