Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 3-serie met kenteken 69-RX-BP is op kenteken gezet in 2005. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 49.755. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1995 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Met een massa van 1.505 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 1496 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 2.600.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2005-09-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-09-30 |
| APK vervaldatum | 2022-04-19 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
BMW 3-serie
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
7 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 547.637 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1193 |
| Periode | 2005-01-31 - 2009-04-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 488 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 97 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2 | 1 | € 16.671,- | |
| 2005 | 135 | 34 | € 53.733,- | € 13.670,- |
| 2005 | 224 | 34 | € 47.324,- | € 12.440,- |
| 2005 | 224 | 34 | € 47.324,- | € 12.440,- |
| 2006 | 99 | 31 | € 54.372,- | € 12.331,- |
| 2006 | 160 | 38 | € 49.286,- | € 11.859,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 46.606,- | € 12.632,- |
| 2007 | 65 | 24 | € 54.201,- | € 10.778,- |
| 2007 | 93 | 22 | € 47.650,- | € 11.014,- |
| 2007 | 93 | 22 | € 47.650,- | € 11.014,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 44.672,- | € 9.084,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 44.672,- | € 9.084,- |
| 2009 | 3 | 1 | € 51.216,- | € 25.060,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 10.722,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 10.722,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 58-HBR-7 | 2026-05-13 | |||
| 22-RH-XT | 2026-05-05 | |||
| 3-XDF-98 | 2026-04-04 | |||
| 42-RS-BZ | 2026-03-31 | |||
| 8-KTG-57 | 2026-03-19 | |||
| TG-746-H | 2026-03-09 | |||
| 30-SG-GN | 2026-03-07 | |||
| 74-XH-LV | 2026-03-04 | |||
| 25-RP-PP | 2025-04-03 | |||
| 48-RK-RP | 2025-12-19 | |||
| 63-RX-LS | 2025-08-01 | |||
| 10-RR-VZ | 2024-12-11 | |||
| 90-RN-RP | 2025-06-29 | |||
| 50-RP-PP | 2024-11-17 | |||
| 32-TG-FB | 2025-06-02 | |||
| 14-RL-HP | 2025-09-04 | |||
| 46-RJ-LL | 2025-12-04 | |||
| 12-SL-TS | 2025-11-01 | |||
| 16-RN-VS | 2026-02-05 | |||
| PN-605-D | 2026-01-02 | |||
| 76-RN-VR | 2025-09-20 | |||
| 31-RF-SL | 2025-08-30 | |||
| K-090-NS | 2025-07-19 | |||
| 09-JNT-9 | 2025-06-02 | |||
| 71-RV-FN | 2025-05-16 | |||
| 60-TR-TF | 2025-03-13 | |||
| 06-RP-LJ | 2025-03-09 | |||
| 33-RN-XT | 2025-02-20 | |||
| 95-RR-PT | 2025-01-22 | |||
| 04-RX-ZF | 2025-01-14 |