Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.160,-
Nee
2004
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Kangoo met kenteken 69-PS-VS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met 1.195 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-07-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1315 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1645 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-11 |
| APK vervaldatum | 2027-07-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Kangoo stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 3.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Kangoo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
20 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 3.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 220.291 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1244 |
| Periode | 2003-04-09 - 2009-10-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1543 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 274 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 138 | 8 | € 3.230,- | |
| 2001 | 138 | 8 | € 3.230,- | |
| 2002 | 766 | 17 | € 3.222,- | |
| 2002 | 766 | 17 | € 3.222,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 4.255,- | |
| 2003 | 961 | 54 | € 3.439,- | |
| 2003 | 313 | 56 | € 3.945,- | |
| 2004 | 332 | 53 | € 4.060,- | |
| 2004 | 667 | 22 | € 3.549,- | |
| 2004 | 667 | 22 | € 3.549,- | |
| 2005 | 712 | 25 | € 11.291,- | € 3.695,- |
| 2005 | 1 | 0 | € 4.024,- | |
| 2005 | 262 | 58 | € 22.320,- | € 4.175,- |
| 2006 | 686 | 47 | € 18.870,- | € 3.947,- |
| 2006 | 291 | 60 | € 20.387,- | € 4.355,- |
| 2006 | 687 | 47 | € 18.870,- | € 3.947,- |
| 2007 | 573 | 32 | € 18.905,- | € 4.178,- |
| 2007 | 216 | 40 | € 20.235,- | € 4.630,- |
| 2007 | 573 | 32 | € 18.905,- | € 4.178,- |
| 2008 | 114 | 2 | € 4.342,- | |
| 2008 | 120 | 6 | € 22.093,- | € 4.975,- |
| 2008 | 114 | 2 | € 4.342,- | |
| 2009 | 9 | 1 | € 4.854,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 34-ST-PJ | |||
| 09-RVP-5 | |||
| 73-NS-GZ | |||
| 19-SK-PD | |||
| HZ-011-N | |||
| 70-SF-LR | |||
| 30-ZL-DT | |||
| 27-PF-LS | |||
| 45-HZK-3 | |||
| 83-SH-ZG | |||
| 72-SR-RS | |||
| 90-TV-NZ | |||
| 09-RV-ZB | |||
| 34-NFG-3 | |||
| 2-KPK-93 | |||
| 08-SK-KF | |||
| 46-SV-ZK | |||
| 02-NK-GX | |||
| 77-RS-HN | |||
| 35-RB-BN | |||
| 74-TT-TV | |||
| 10-ZR-VK | |||
| 12-XR-GZ | |||
| 22-PX-NF | |||
| 59-XN-GF | |||
| 37-HDL-4 | |||
| 26-ZKV-7 | |||
| 41-NJ-JT | |||
| 35-PB-RN | |||
| 72-LT-HS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-NX-PL | 2026-05-15 | |||
| 42-XK-HD | 2026-05-21 | |||
| 76-TJ-FZ | 2026-05-15 | |||
| 58-XZ-ZN | 2026-05-15 | |||
| 03-ND-TK | 2026-05-15 | |||
| 55-SL-ZV | 2026-05-17 | |||
| 07-LZ-HS | 2026-05-19 | |||
| 39-ZP-LX | 2026-05-11 | |||
| 51-XT-DG | 2026-05-15 | |||
| 09-ZP-RN | 2026-05-05 | |||
| 22-PG-FV | 2026-05-11 | |||
| 39-RP-TS | 2026-05-06 | |||
| 75-XX-XS | 2026-05-20 | |||
| 51-ZF-FV | 2026-05-15 | |||
| 37-RBF-7 | 2026-05-01 | |||
| 23-RL-XD | 2026-05-14 | |||
| 23-TD-FP | 2026-05-02 | |||
| 20-RV-RP | 2026-05-16 | |||
| 86-RDR-4 | 2026-05-03 | |||
| 61-GHK-3 | 2026-05-04 | |||
| 31-SB-KT | 2026-05-08 | |||
| 96-TJ-BG | 2026-05-19 | |||
| 92-PP-TK | 2026-05-12 | |||
| 67-NT-DL | 2026-04-29 | |||
| 64-XV-RP | 2026-05-06 | |||
| 22-SJ-TN | 2026-05-16 | |||
| 29-TV-KD | 2026-05-19 | |||
| 14-RP-FS | 2026-05-01 | |||
| 94-PP-TK | 2026-05-19 | |||
| 11-SK-KF | 2026-05-14 |