Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.987,-
Nee
2004
2026-05-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Arosa met kenteken 69-PP-VP is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Dankzij 974 kg ligt deze auto soepel op de weg. Sinds 21 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 168 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1053 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1400 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-01 |
| APK vervaldatum | 2026-11-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Arosa hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.395 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Arosa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
21 dagen5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 208.608 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 885 |
| Periode | 2000-09-20 - 2006-06-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5016 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 110 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2001 | 205 | 1 | € 2.543,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2002 | 162 | 1 | € 2.691,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2003 | 84 | 1 | € 2.749,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 70 | 0 | € 2.676,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 2.366,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 56-LJ-KD | |||
| 10-JP-HN | |||
| 41-JH-FX | |||
| 47-HB-KR | |||
| 21-HS-LF | |||
| 39-JF-VG | |||
| 69-LG-PT | |||
| 30-LN-LL | |||
| 65-NS-PF | |||
| 87-JV-TT | |||
| 31RGJH | |||
| 68-JD-NR | |||
| 30-LF-GJ | |||
| 77-JP-DJ | |||
| 53-PD-JF | |||
| 32-JJ-JH | |||
| 09-PD-GT | |||
| 56-GN-JT | |||
| 67-NJ-KS | |||
| 56-GV-XL | |||
| 81-LB-VT | |||
| 07-LH-HX | |||
| 63-PZX-3 | |||
| 83-LH-KL | |||
| 66-NN-SK | |||
| 32-NJ-DS | |||
| 32-JK-GS | |||
| 67-NP-XK | |||
| 27-LF-NK | |||
| 65-JH-RX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-HD-VS | 2026-05-27 | |||
| 43-NS-PF | 2026-05-20 | |||
| 15-LV-DL | 2026-05-21 | |||
| 97-NS-PF | 2026-05-19 | |||
| 31-NJ-JP | 2026-05-25 | |||
| 18-JK-GS | 2026-05-19 | |||
| 98-HD-XZ | 2026-05-17 | |||
| 45-HF-FF | 2026-05-18 | |||
| 83-ND-VL | 2026-05-16 | |||
| 53-GJ-NZ | 2026-05-18 | |||
| 31-LV-ZN | 2026-05-10 | |||
| 80-LB-BZ | 2026-05-08 | |||
| 31-NS-PG | 2026-05-05 | |||
| 07-PV-RS | 2026-05-27 | |||
| 81-HJ-ND | 2026-05-05 | |||
| 35-HX-PB | 2026-05-05 | |||
| 82-NR-RH | 2026-05-03 | |||
| 55-PD-JB | 2026-05-05 | |||
| 72-LN-DK | 2026-05-05 | |||
| 44-JV-ZX | 2026-05-14 | |||
| 93-LK-RX | 2026-05-01 | |||
| 53-HL-SF | 2026-05-11 | |||
| 80-PT-HP | 2026-05-20 | |||
| 32-JP-NP | 2026-05-02 | |||
| 27-RH-JG | 2026-05-07 | |||
| 15-PT-VT | 2026-05-23 | |||
| 26-RL-BH | 2026-05-21 | |||
| 50-HK-NH | 2026-05-21 | |||
| 37-LJ-VR | 2026-05-28 | |||
| 61-LG-FF | 2026-05-18 |