Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.612,-
Nee
2004
2024-11-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 69-PP-RX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.230 kg. Sinds 549 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-11-2025. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-30 |
| APK vervaldatum | 2025-11-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.799 |
|
Recent te koop
31 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
12 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 200.994 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2003-11-24 - 2007-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1247 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 33-PD-HK | 2026-05-18 | |||
| 38-NL-XN | 2026-05-14 | |||
| 68-PD-LG | 2026-05-12 | |||
| 49-NZ-ZG | 2026-05-20 | |||
| 83-PL-VT | 2026-05-01 | |||
| 37-PR-JD | 2026-05-05 | |||
| 57-PB-DB | 2026-04-28 | |||
| 14-RP-HR | 2026-04-29 | |||
| 39-PF-TJ | 2026-05-05 | |||
| 04-RT-LK | 2026-04-21 | |||
| 56-SF-VZ | 2026-04-21 | |||
| 65-RX-JT | 2026-04-15 | |||
| 77-PD-NL | 2026-04-08 | |||
| 20-PH-GZ | 2026-05-11 | |||
| 45-NL-XN | 2026-04-04 | |||
| 66-RK-DS | 2026-03-13 | |||
| 88-PJ-JX | 2026-03-13 | |||
| 09-NZ-DH | 2026-03-07 | |||
| 16-SH-ZS | 2026-03-01 | |||
| 02-NX-LP | 2026-02-25 | |||
| 89-PJ-HL | 2026-02-25 | |||
| 40NXDG | 2022-07-18 | |||
| 70-PF-RD | 2023-10-01 | |||
| 87-PH-KB | 2025-10-25 | |||
| 72-NS-LV | 2025-08-20 | |||
| 59-PB-RX | 2024-09-25 | |||
| 15-RS-BB | 2025-04-27 | |||
| 76-PD-LG | 2023-07-21 | |||
| 44-PH-PL | 2024-03-01 | |||
| 01NLXP | 2021-12-26 | |||
| 01NLXP | 2021-12-26 |