Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.009,-
Nee
2002
2026-04-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Doblò met kenteken 69-LD-GL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 103 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1596 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.350 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 50 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 365 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 104 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1458 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,81 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-08 |
| APK vervaldatum | 2027-05-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Doblò MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Doblò
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 192.107 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2002-03-28 - 2009-11-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1029 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 237 | 19 | € 3.158,- | |
| 2002 | 237 | 19 | € 3.158,- | |
| 2003 | 297 | 18 | € 3.252,- | |
| 2003 | 297 | 18 | € 3.252,- | |
| 2004 | 277 | 4 | € 3.588,- | |
| 2004 | 277 | 4 | € 3.588,- | |
| 2005 | 199 | 9 | € 3.696,- | |
| 2005 | 199 | 9 | € 3.696,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 3.851,- | |
| 2006 | 17 | 0 | € 3.851,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.645,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.645,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 16-LD-XX | 2026-05-03 | |||
| 70-LD-DV | 2026-05-05 | |||
| 47-NV-NX | 2026-04-29 | |||
| 52-PS-VD | 2026-04-25 | |||
| S-600-ZS | 2026-05-04 | |||
| 42-PGG-6 | 2026-04-12 | |||
| 13-NS-TT | 2026-04-17 | |||
| 50-PL-NF | 2026-03-28 | |||
| 65JVDH | 2026-03-26 | |||
| 02-RHN-3 | 2026-03-25 | |||
| 21-PR-RX | 2026-03-18 | |||
| 03-RJ-PF | 2026-04-23 | |||
| 83-RJ-JG | 2026-03-06 | |||
| 04-RL-ZV | 2026-03-14 | |||
| 70-NTB-8 | 2023-02-06 | |||
| 10-JZ-GL | 2020-12-21 | |||
| 29JTRV | 2021-07-19 | |||
| 55LVRH | 2020-10-07 | |||
| 51-NB-JS | 2024-11-29 | |||
| 77-JK-NP | 2020-06-14 | |||
| 74-JS-NZ | 2020-07-01 | |||
| 42-JG-TK | 2022-05-11 | |||
| 28-SKG-6 | 2021-07-01 | |||
| 23JTPP | 2025-01-05 | |||
| 47-NN-FB | 2023-03-01 | |||
| 54-ND-KT | 2020-12-26 | |||
| 64JKRZ | 2020-08-14 | |||
| 82-NJ-ZL | 2022-07-13 | |||
| 86-JV-HX | 2022-06-04 | |||
| 77-PB-VV | 2021-04-02 |