Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.071,-
Nee
2001
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Lupo met kenteken 69-HK-BR is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Dankzij 970 kg ligt deze auto soepel op de weg. Sinds 6 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1069 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1380 kg |
| Lengte | 3,53 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-08-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-08-07 |
| APK vervaldatum | 2026-09-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Lupo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.295 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Lupo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 175.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 997 |
| Periode | 2000-10-18 - 2006-09-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5190 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 310 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 12 | 7 | € 2.091,- | |
| 2000 | 12 | 7 | € 2.091,- | |
| 2001 | 1190 | 37 | € 2.066,- | |
| 2001 | 1190 | 37 | € 2.066,- | |
| 2002 | 1600 | 81 | € 12.500,- | € 2.228,- |
| 2002 | 1600 | 81 | € 12.500,- | € 2.228,- |
| 2003 | 1060 | 77 | € 33.553,- | € 2.353,- |
| 2003 | 1060 | 77 | € 33.553,- | € 2.353,- |
| 2004 | 899 | 60 | € 14.175,- | € 2.364,- |
| 2004 | 901 | 61 | € 14.175,- | € 2.364,- |
| 2005 | 422 | 47 | € 12.075,- | € 2.289,- |
| 2005 | 422 | 47 | € 12.075,- | € 2.289,- |
| 2006 | 7 | 1 | € 2.680,- | |
| 2006 | 7 | 1 | € 2.680,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-JD-KH | |||
| 06-JD-XP | |||
| 16-ZTT-4 | |||
| 98-NB-XG | |||
| 97-NV-HN | |||
| 32-NJ-FP | |||
| 11-HJ-ZS | |||
| 80-JR-GN | |||
| 50-HK-XG | |||
| 63-LD-JF | |||
| 44-JG-JP | |||
| 55-NB-LP | |||
| 13-GN-HK | |||
| 80-PH-HZ | |||
| 89-NV-ZL | |||
| 90-JB-JF | |||
| 77-JX-GX | |||
| 51-NS-PB | |||
| 99-JX-JJ | |||
| 20-NP-XG | |||
| 48-RH-DF | |||
| 57-PN-RS | |||
| 30-HK-KF | |||
| 61-RN-TH | |||
| 03-HH-KF | |||
| 64-NH-FF | |||
| 05-NZ-HR | |||
| 63-JN-RZ | |||
| 78-PF-PH | |||
| 16-PF-VD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-LH-XD | 2026-05-21 | |||
| 09-RH-JF | 2026-05-22 | |||
| 37-PF-XL | 2026-05-17 | |||
| 39-NG-KX | 2026-05-16 | |||
| 80-JH-GZ | 2026-05-12 | |||
| 80-LT-GS | 2026-05-12 | |||
| 66-JX-DK | 2026-05-11 | |||
| 34-GX-VN | 2026-05-12 | |||
| 79-RN-ST | 2026-05-20 | |||
| 78-LL-ZB | 2026-05-17 | |||
| 48-JJ-ZJ | 2026-05-12 | |||
| 73-JJ-FB | 2026-05-07 | |||
| 68-PL-GR | 2026-05-06 | |||
| 97-RZ-KH | 2026-05-08 | |||
| 69-PL-RP | 2026-05-05 | |||
| 58-JZ-TR | 2026-05-04 | |||
| 74-JB-KV | 2026-05-07 | |||
| 17-NF-TS | 2026-05-05 | |||
| 89-LL-VR | 2026-04-30 | |||
| 46-JN-GV | 2026-05-06 | |||
| 62-JL-RV | 2026-04-25 | |||
| 53-LD-BG | 2026-04-25 | |||
| 80-PD-HV | 2026-04-25 | |||
| 88-NP-XB | 2026-04-25 | |||
| 64-LZ-HB | 2026-05-12 | |||
| 66-LJ-BT | 2026-05-22 | |||
| 32-JF-HP | 2026-05-15 | |||
| 68-NT-PS | 2026-05-22 | |||
| 91-NP-VX | 2026-05-05 | |||
| 86-PX-KK | 2026-05-05 |