Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.139,-
Nee
2008
2026-03-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Freelander met kenteken 69-HBZ-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 152 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2179 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met 1.890 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-03-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2179 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 153 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2045 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2505 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,85 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-10-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-10-16 |
| APK vervaldatum | 2027-03-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Freelander stationwagen
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Freelander
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 0 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1068 |
| Periode | 2007-04-19 - 2011-01-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 303 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 106 | 8 | € 63.734,- | € 15.591,- |
| 2007 | 69 | 2 | € 13.806,- | |
| 2007 | 69 | 2 | € 13.806,- | |
| 2008 | 153 | 13 | € 61.340,- | € 16.766,- |
| 2008 | 82 | 6 | € 42.173,- | € 12.467,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 13.074,- | |
| 2009 | 65 | 11 | € 55.990,- | € 17.680,- |
| 2009 | 74 | 10 | € 47.589,- | € 12.548,- |
| 2009 | 74 | 10 | € 47.589,- | € 12.548,- |
| 2010 | 81 | 11 | € 54.225,- | € 17.184,- |
| 2010 | 77 | 3 | € 47.377,- | € 12.938,- |
| 2010 | 77 | 3 | € 47.377,- | € 12.938,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 50.733,- | € 15.778,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 50.733,- | € 15.778,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 16-LZX-2 | 2026-04-20 | |||
| 65-XH-ZH | 2026-04-30 | |||
| 22-JRP-5 | 2026-04-29 | |||
| 03-KHF-2 | 2026-05-05 | |||
| 64-KNB-3 | 2026-03-30 | |||
| 68-HKX-7 | 2026-04-02 | |||
| 67-HKX-7 | 2026-04-21 | |||
| 47-XK-JG | 2026-04-09 | |||
| 20-NDN-7 | 2026-03-15 | |||
| 12-GGZ-7 | 2026-03-14 | |||
| 93-ZL-XT | 2026-02-28 | |||
| 27-LHX-3 | 2026-03-11 | |||
| 68-GPH-2 | 2022-06-05 | |||
| 36-JXX-8 | 2023-03-23 | |||
| 36-XK-XR | 2025-09-18 | |||
| 06-HRF-5 | 2023-06-08 | |||
| 33-XG-GF | 2025-10-06 | |||
| 13-HVH-6 | 2023-01-14 | |||
| XB-351-T | 2024-10-03 | |||
| 32-XP-RN | 2022-07-08 | |||
| 42-XR-DG | 2022-08-02 | |||
| 10-GGZ-7 | 2022-04-30 | |||
| 88-NNS-5 | 2024-06-10 | |||
| 66-HFF-2 | 2021-08-09 | |||
| 92-KNB-4 | 2021-07-12 | |||
| 30-XP-FX | 2024-02-15 | |||
| RH-937-T | 2024-03-28 | |||
| 96-GRZ-9 | 2021-01-20 | |||
| 09-XV-JT | 2023-01-14 | |||
| 07-ZG-RP | 2023-03-20 |