Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.995,-
Nee
2008
2026-04-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 69-GNJ-2 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. Dit model beschikt over een 1388 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.101 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 09-03-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1101 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-07-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-07-25 |
| APK vervaldatum | 2027-03-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 2.359 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
6 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 2.359,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 188.380 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 26 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1058 |
| Periode | 2002-04-16 - 2010-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6412 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 12-XZ-FT | |||
| 17-ZG-DK | |||
| 37-ZL-XG | |||
| 93-NL-KK | |||
| 31-GBF-9 | |||
| 35-ZN-BV | |||
| 62-RN-KZ | |||
| 27-GLS-8 | |||
| 55-RV-TS | |||
| 90-PK-NX | |||
| 86-SH-ZT | |||
| 32-TN-GD | |||
| 84-SZ-FG | |||
| 29-NH-XD | |||
| 24-ND-KV | |||
| 08-JX-SR | |||
| 99-RZ-NK | |||
| L-062-HL | |||
| 24-NTZ-9 | |||
| 64-KJP-6 | |||
| 59-ZF-SZ | |||
| 10-XV-PB | |||
| NT-041-D | |||
| 40-TR-JR | |||
| 34-XS-JX | |||
| 51-ZN-VS | |||
| 85-JP-FG | |||
| 5-XLX-93 | |||
| 68-XV-JD | |||
| 51-XG-PH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GBV-4 | 2026-05-17 | |||
| 99-LZ-FV | 2026-05-18 | |||
| 75-ZS-GX | 2026-05-02 | |||
| 43-SR-SJ | 2026-05-08 | |||
| 22-NJ-XL | 2026-05-11 | |||
| 42-NP-PN | 2026-04-25 | |||
| 68-RT-LL | 2026-05-08 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 14-NH-BL | 2026-05-18 | |||
| 74-LN-ND | 2026-05-21 | |||
| 86-JS-RK | 2026-05-20 | |||
| 31-JZ-LB | 2026-05-12 | |||
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 72-LJ-JD | 2026-05-11 | |||
| 14-JT-ZF | 2026-05-13 | |||
| 40-XJ-FG | 2026-05-09 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 61-JN-LD | 2026-05-15 | |||
| 88-XL-ZR | 2026-05-12 | |||
| 86-JR-JK | 2026-05-05 | |||
| 17-TT-XS | 2026-05-12 | |||
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 52-JX-PJ | 2026-05-04 | |||
| 84-TH-GB | 2026-05-07 | |||
| 19-LN-KZ | 2026-05-07 | |||
| 28-JN-JS | 2026-05-05 | |||
| 8-TGZ-61 | 2026-05-04 | |||
| 52-JR-XR | 2026-05-02 | |||
| 38-JX-BV | 2026-05-13 |