Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.048,-
Nee
2004
2025-10-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daewoo Kalos met kenteken 68-PV-DV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 94 pk. De motor heeft een inhoud van 1399 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.120 kg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 136 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1399 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 94 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1175 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1540 kg |
| Lengte | 4,24 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-18 |
| APK vervaldatum | 2026-10-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daewoo Kalos sedan
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.200 |
|
Recent te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.200 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Daewoo Kalos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.200,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 140.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1098 |
| Periode | 2003-12-06 - 2004-12-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 38 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 1 | 0 | € 3.503,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.227,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.227,- | |
| 2004 | 37 | 0 | € 3.191,- | |
| 2004 | 20 | 0 | € 2.985,- | |
| 2004 | 20 | 0 | € 2.985,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 2.846,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 2.846,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-PF-GB | 2021-04-01 | |||
| 70-NR-PP | 2023-09-01 | |||
| 24-PR-ZZ | 2024-05-25 | |||
| 36-PF-TB | 2024-06-06 | |||
| 50-NZ-GH | 2021-11-22 | |||
| 52-NZ-GH | 2025-06-30 | |||
| 23-PT-SP | 2021-07-14 | |||
| 06-NX-VP | 2026-01-28 | |||
| 45-PF-HP | 2024-05-10 | |||
| 06-PP-NB | 2022-11-07 | |||
| 87-PS-JP | 2024-01-18 | |||
| 78-PL-TL | 2021-12-17 | |||
| 10-PR-JD | 2025-01-15 | |||
| 20-NT-BS | 2021-08-31 | |||
| 19-NS-JZ | 2021-08-03 | |||
| 67NRPP | 2020-12-25 | |||
| 54-PD-NL | 2021-07-06 | |||
| 05-PB-FK | 2024-03-23 | |||
| 27-PL-TN | 2023-10-13 | |||
| 24PKBL | 2020-10-05 |