Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.159,-
Nee
2004
2022-08-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 68-NZ-NP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 98 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.075 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 670 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1160 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-15 |
| APK vervaldatum | 2024-07-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.517 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 174.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1041 |
| Periode | 2000-12-08 - 2006-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 48-RN-FR | 2026-05-08 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 69-RD-XV | 2026-04-08 | |||
| 55-RF-JL | 2026-04-08 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 76-RT-VL | 2026-03-17 | |||
| 80-RB-VK | 2026-03-31 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 18NZFS | 2020-10-04 | |||
| 71-PK-TT | 2023-11-22 | |||
| 68-NX-FX | 2024-04-10 | |||
| 15-NT-XD | 2021-02-21 | |||
| 01-PH-JH | 2025-10-11 | |||
| 32RFNF | 2022-01-11 | |||
| 98-NS-VP | 2023-01-14 | |||
| 98-RL-HG | 2024-10-21 | |||
| 17-NZ-FS | 2020-12-25 | |||
| 82-PP-DH | 2021-03-02 | |||
| 15-NZ-FS | 2021-03-20 | |||
| 98-RB-KF | 2024-08-13 | |||
| 05-NT-SL | 2023-10-19 | |||
| 05-PL-VJ | 2024-04-13 | |||
| 65-NT-NT | 2021-11-13 | |||
| 32-PH-BV | 2023-11-24 |