Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.995,-
Nee
2003
2025-03-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken 68-LR-FF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 143 pk. Dit model beschikt over een 1796 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Met 1.475 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 443 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 353 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 143 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1475 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1955 kg |
| Lengte | 4,53 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,72 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-14 |
| APK vervaldatum | 2027-05-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.599 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.599,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 221.185 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1171 |
| Periode | 2002-05-28 - 2008-06-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1629 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 117 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 195 | 18 | € 9.213,- | |
| 2002 | 195 | 18 | € 9.213,- | |
| 2002 | 135 | 11 | € 10.208,- | |
| 2003 | 466 | 29 | € 44.527,- | € 10.167,- |
| 2003 | 463 | 26 | € 9.119,- | |
| 2003 | 463 | 26 | € 9.119,- | |
| 2004 | 443 | 47 | € 43.742,- | € 10.482,- |
| 2004 | 410 | 24 | € 9.523,- | |
| 2004 | 410 | 24 | € 9.523,- | |
| 2005 | 292 | 25 | € 41.064,- | € 9.882,- |
| 2005 | 292 | 25 | € 41.064,- | € 9.882,- |
| 2005 | 319 | 43 | € 45.418,- | € 10.790,- |
| 2006 | 236 | 24 | € 42.111,- | € 10.105,- |
| 2006 | 274 | 34 | € 45.924,- | € 10.887,- |
| 2006 | 236 | 24 | € 42.111,- | € 10.105,- |
| 2007 | 31 | 0 | € 42.768,- | € 10.767,- |
| 2007 | 49 | 1 | € 46.196,- | € 11.606,- |
| 2007 | 31 | 0 | € 42.768,- | € 10.767,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 44.172,- | € 10.962,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 43.203,- | € 10.856,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 44.172,- | € 10.962,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 77-NF-GR | |||
| 29-LK-JX | |||
| 68-NK-XF | |||
| 13-LG-JP | |||
| 61-LXF-7 | |||
| 63-LJ-LF | |||
| 64-JT-LD | |||
| 83-PT-BT | |||
| 44-NX-XG | |||
| 27-PF-SB | |||
| 40-JZ-LL | |||
| 11-PG-DB | |||
| 28-TF-JV | |||
| 13-NT-KF | |||
| 50-RL-XZ | |||
| 76-XB-FN | |||
| 68-LHJ-4 | |||
| 02-NR-RG | |||
| 84-LN-SP | |||
| 5-ZSZ-14 | |||
| 10-PN-HJ | |||
| 05-SK-PZ | |||
| 11-LZ-TP | |||
| 29-NG-VD | |||
| 94-LJ-XX | |||
| 47-NN-SF | |||
| 96-NT-GH | |||
| KJ-227-X | |||
| 29-NN-HG | |||
| 74-PN-KP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-PD-LR | 2026-05-21 | |||
| 53-SVG-4 | 2026-05-22 | |||
| 3-SNS-07 | 2026-05-18 | |||
| 12-XD-NF | 2026-05-15 | |||
| 14-PV-ZX | 2026-05-22 | |||
| PP-415-L | 2026-05-10 | |||
| 82-LB-RD | 2026-05-25 | |||
| 16-PR-DB | 2026-05-09 | |||
| 64-LX-NB | 2026-05-06 | |||
| 32-RS-GF | 2026-05-10 | |||
| 80-NF-GR | 2026-05-14 | |||
| 47-NH-GH | 2026-05-02 | |||
| 53-PT-KF | 2026-05-12 | |||
| 46-NV-GB | 2026-05-02 | |||
| 88-PB-SN | 2026-05-07 | |||
| KL-412-X | 2026-05-08 | |||
| 91-PB-BN | 2026-05-02 | |||
| 31-NN-DR | 2026-04-24 | |||
| 33-NN-VK | 2026-05-10 | |||
| 27-TT-TJ | 2026-05-27 | |||
| 52-RF-PG | 2026-05-23 | |||
| 81-TR-RT | 2026-05-27 | |||
| 86-PS-VJ | 2026-05-27 | |||
| 56-RX-SG | 2026-04-30 | |||
| 57-LT-SJ | 2026-05-26 | |||
| 31-NV-KL | 2026-04-14 | |||
| 75-LG-PK | 2026-04-20 | |||
| 76-NX-HB | 2026-05-08 | |||
| JPH-71-F | 2026-05-05 | |||
| 19-TB-GB | 2026-05-01 |