Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.074,-
Ja, 2002
2001
2022-01-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 68-LF-XT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Dit voertuig is in december 2002 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.500 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. De APK is geldig tot 30-12-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-01-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-12-23 |
| APK vervaldatum | 2026-12-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 210.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1383 |
| Periode | 2000-08-25 - 2004-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 705 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 232 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-GX-GN | |||
| 51-GDG-8 | |||
| 15-LL-SX | |||
| 23-RX-SX | |||
| 31-GV-JT | |||
| 65-LB-LV | |||
| 61-RKL-9 | |||
| 29-GL-FG | |||
| 33-LB-TN | |||
| 05-LT-VZ | |||
| 60-JL-JS | |||
| 52-LP-ZN | |||
| 29-PK-ZR | |||
| 07-SX-PF | |||
| 01-NT-RF | |||
| 41-LXN-3 | |||
| 53-TB-GL | |||
| 18-JN-ZP | |||
| 45-SH-DD | |||
| 33-XHX-2 | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 70-GT-XL | |||
| 17-XK-LL | |||
| GH-720-K | |||
| 07-TXG-3 | |||
| H-888-LR | |||
| GN-524-L | |||
| 61-LVG-4 | |||
| 47-GZ-XR | |||
| 07-GD-HL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| 4-XFH-72 | 2026-03-07 | |||
| 22-PB-VN | 2026-03-27 | |||
| 08PGHF | 2021-08-03 | |||
| 86-GT-LP | 2025-02-11 | |||
| 33-JH-GT | 2024-04-18 | |||
| 27-JH-ND | 2023-03-13 | |||
| 74-JJ-GS | 2022-11-18 | |||
| 68-XL-RJ | 2021-08-10 | |||
| 59-LD-NL | 2025-08-05 |