Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.644,-
Nee
2002
2025-06-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 68-JJ-GF is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Met een massa van 1.006 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 15-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-18 |
| APK vervaldatum | 2027-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
11 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 143.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 42-HV-RR | 2023-07-07 | |||
| 55HVKN | 2021-07-01 | |||
| 13-JH-XV | 2022-08-11 | |||
| 19-JB-HN | 2022-01-17 | |||
| 32JKSF | 2021-04-12 | |||
| 48-HZ-RN | 2025-02-28 | |||
| 98-HN-TX | 2024-08-21 | |||
| 43-JB-FT | 2023-06-26 | |||
| 14JHBZ | 2021-12-04 | |||
| 74-HZ-HN | 2021-09-27 | |||
| 13-HX-GS | 2021-07-09 | |||
| 31JBDG | 2020-09-19 | |||
| 82-HX-VZ | 2021-06-11 | |||
| 63-JH-BR | 2024-09-28 | |||
| 94-HZ-GD | 2021-04-30 | |||
| 41-JH-BV | 2020-11-20 | |||
| 40-HR-GN | 2025-05-21 | |||
| 87HZTD | 2020-10-04 | |||
| 69-JG-RZ | 2025-03-18 | |||
| 05-JH-DF | 2022-06-16 |