Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 68-JB-FD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1149 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.005 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 126 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 186 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1080 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-02-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-02-15 |
| APK vervaldatum | 2026-11-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.494 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
4 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 214.570 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2001-02-27 - 2005-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1982 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 152 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2002 | 23 | 4 | € 2.989,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 2.966,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2004 | 9 | 0 | € 3.007,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 2.594,- | |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 62-LB-RL | 2026-05-21 | |||
| 20-HZ-FP | 2026-05-19 | |||
| 45-LG-KD | 2026-05-09 | |||
| 57-LX-ZD | 2026-05-05 | |||
| 7-ZTL-99 | 2026-05-01 | |||
| KR-563-J | 2026-05-06 | |||
| 95-LX-JL | 2026-04-30 | |||
| 71-JG-DS | 2026-04-28 | |||
| 21-LR-GV | 2026-04-23 | |||
| 64-JS-NN | 2026-04-20 | |||
| 51-NH-RN | 2026-05-01 | |||
| 93-HV-FT | 2026-04-27 | |||
| 33-LZ-KT | 2026-04-15 | |||
| 01-LK-LK | 2026-04-18 | |||
| 93-JD-TG | 2026-05-20 | |||
| 33-NV-BH | 2026-04-10 | |||
| 98-LR-BD | 2026-03-30 | |||
| 33-LK-KG | 2026-03-30 | |||
| 18-JX-GF | 2026-04-03 | |||
| 94-NT-BG | 2026-03-20 | |||
| 31-LR-XS | 2026-03-18 | |||
| 63-LG-RB | 2026-03-31 | |||
| 17-HZ-VG | 2026-03-19 | |||
| 70-LF-LR | 2026-03-23 | |||
| 56-LX-JL | 2026-03-09 | |||
| 73-JR-NX | 2022-12-14 | |||
| 17-LD-FT | 2022-01-12 | |||
| 86JVRD | 2020-10-22 | |||
| 19HZVG | 2020-07-31 | |||
| 38-NG-KF | 2021-05-07 |