Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.944,-
Nee
2002
2023-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 68-HZ-XD is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.006 kg. Dit voertuig is al 1101 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-25 |
| APK vervaldatum | 2027-02-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 143.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 37-HT-TX | 2022-05-11 | |||
| 76-JD-DS | 2023-02-21 | |||
| 02-JH-BV | 2021-12-07 | |||
| 01-HT-SG | 2025-12-03 | |||
| 74-JB-KK | 2025-01-13 | |||
| 88-HZ-KH | 2024-02-19 | |||
| 82-HX-XJ | 2026-01-25 | |||
| 46-JZ-NN | 2021-10-17 | |||
| 39-JK-BG | 2023-11-19 | |||
| 16-JH-BZ | 2020-07-10 | |||
| 86-JF-HF | 2022-01-12 | |||
| 21-JH-BZ | 2023-01-14 | |||
| 23-JH-BZ | 2021-03-21 | |||
| 41-HZ-RN | 2021-02-11 | |||
| 95-PP-LK | 2024-10-30 | |||
| 31-JD-ZK | 2025-06-14 | |||
| 64-HV-HS | 2023-05-10 | |||
| 13-HR-NX | 2024-01-20 | |||
| 05-HT-TL | 2024-12-08 | |||
| 92-JH-DB | 2023-08-21 |