Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.777,-
Nee
2003
2023-12-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 65-LP-SR is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met 1.395 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 892 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-03-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2023-12-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-04 |
| APK vervaldatum | 2025-03-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.592 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.592,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 191.002 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 80-LK-KJ | 2022-02-09 | |||
| 12-JL-XG | 2025-05-31 | |||
| 71-JN-SK | 2023-05-17 | |||
| 72-LT-GN | 2022-06-08 | |||
| 59-JR-ZP | 2023-08-10 | |||
| 28-HX-SK | 2024-02-10 | |||
| 56-LP-JL | 2020-08-08 | |||
| 93-LGL-5 | 2020-11-19 | |||
| 54-JG-VV | 2023-06-23 | |||
| 61-LH-KT | 2025-06-23 | |||
| 91-LJ-XB | 2022-01-01 | |||
| 18-LL-HH | 2023-05-15 | |||
| 68-LD-RK | 2022-02-28 | |||
| 80JSFN | 2020-12-25 | |||
| 33-JV-GL | 2023-10-06 | |||
| 65-LL-NH | 2023-10-23 | |||
| 79-LD-DL | 2023-12-04 | |||
| 40-JZ-GD | 2023-12-13 | |||
| 45-JL-BN | 2023-06-02 | |||
| 48-NB-BH | 2026-01-20 | |||
| 75-LS-DP | 2025-01-17 | |||
| 21-JB-JR | 2022-01-19 | |||
| 86-JG-JX | 2022-04-05 | |||
| 60-JH-LD | 2021-01-25 |