Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.775,-
Nee
2002
2026-02-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C5 met kenteken 65-HZ-FV is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1749 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.365 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 112 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 14-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1749 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1442 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,62 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,75 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-22 |
| APK vervaldatum | 2026-05-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C5 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.379 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.379,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 242.423 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1180 |
| Periode | 2001-03-06 - 2009-04-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3467 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 77 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 381 | 4 | € 5.471,- | |
| 2001 | 381 | 4 | € 5.471,- | |
| 2001 | 217 | 15 | € 41.820,- | € 7.268,- |
| 2002 | 543 | 17 | € 5.484,- | |
| 2002 | 543 | 17 | € 5.484,- | |
| 2002 | 245 | 7 | € 30.840,- | € 6.682,- |
| 2003 | 593 | 7 | € 26.110,- | € 5.517,- |
| 2003 | 245 | 6 | € 6.929,- | |
| 2003 | 593 | 7 | € 26.110,- | € 5.517,- |
| 2004 | 188 | 6 | € 7.140,- | |
| 2004 | 541 | 11 | € 25.585,- | € 5.813,- |
| 2004 | 541 | 11 | € 25.585,- | € 5.813,- |
| 2005 | 337 | 13 | € 34.904,- | € 8.341,- |
| 2005 | 620 | 14 | € 29.371,- | € 6.971,- |
| 2005 | 620 | 14 | € 29.371,- | € 6.971,- |
| 2006 | 376 | 11 | € 30.502,- | € 7.140,- |
| 2006 | 376 | 11 | € 30.502,- | € 7.140,- |
| 2006 | 231 | 10 | € 35.322,- | € 8.543,- |
| 2007 | 337 | 13 | € 30.362,- | € 7.084,- |
| 2007 | 159 | 8 | € 35.163,- | € 8.693,- |
| 2007 | 337 | 13 | € 30.362,- | € 7.084,- |
| 2008 | 74 | 0 | € 28.941,- | € 6.920,- |
| 2008 | 16 | 1 | € 33.841,- | € 7.437,- |
| 2008 | 74 | 0 | € 28.941,- | € 6.920,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 31.084,- | € 6.842,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 31.084,- | € 6.842,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 81-JL-PS | |||
| 61-LS-KK | |||
| 62-PK-BK | |||
| 36-NX-SR | |||
| 70-PX-JB | |||
| 20-NZ-ZF | |||
| 83-NS-SK | |||
| 53-PP-HN | |||
| 64-RD-JV | |||
| 56-RT-FT | |||
| 15-JS-KV | |||
| 07PXJD | |||
| 25-TG-SP | |||
| 90-LJ-NX | |||
| 43-RB-GN | |||
| 07-SH-ZP | |||
| 30-NB-TH | |||
| 81-TS-NB | |||
| 70-NN-FL | |||
| 80-JD-TR | |||
| 61-NF-BX | |||
| 68-GZ-XD | |||
| 60-RF-NN | |||
| 86-TF-LL | |||
| 18-JH-XR | |||
| 25-TP-HS | |||
| 56-JR-BG | |||
| 59-PR-RV | |||
| 74-RZ-TR | |||
| 49-SG-RT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-NR-HZ | 2026-05-21 | |||
| 02-PZ-LB | 2026-05-18 | |||
| 01RTFT | 2026-05-25 | |||
| 28-NR-BV | 2026-05-22 | |||
| 58-SR-SF | 2026-05-09 | |||
| 43-JK-JK | 2026-05-08 | |||
| 80-XZ-SB | 2026-05-08 | |||
| 26-ZB-HN | 2026-05-06 | |||
| 22-LK-RG | 2026-05-04 | |||
| 40-HN-ZL | 2026-05-02 | |||
| RH-982-R | 2026-05-07 | |||
| 31-LZ-FP | 2026-05-06 | |||
| 67-JX-SG | 2026-05-01 | |||
| 17-ZF-XK | 2026-05-16 | |||
| 15-TV-JJ | 2026-05-18 | |||
| 59-PZ-SR | 2026-05-11 | |||
| 85-XJ-DJ | 2026-05-04 | |||
| 83-ZL-BD | 2026-05-01 | |||
| 72-RB-LP | 2026-05-06 | |||
| 07-RN-JT | 2026-04-23 | |||
| 58-XF-ZK | 2026-04-29 | |||
| 30-SF-TS | 2026-05-17 | |||
| 56-LDK-1 | 2026-05-15 | |||
| 03-LB-JT | 2026-05-07 | |||
| 04-RF-XP | 2026-05-23 | |||
| 79-LH-JP | 2026-05-17 | |||
| 01-PP-RP | 2026-05-18 | |||
| JNX-29-B | 2026-05-11 | |||
| 12-JK-FZ | 2026-05-06 | |||
| 13-XJ-DK | 2026-05-02 |