Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.779,-
Nee
2007
2025-03-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Mazda 2 met kenteken 64-XK-VB is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. Dit model beschikt over een 1388 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met een massa van 1.125 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1125 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1510 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-29 |
| APK vervaldatum | 2027-01-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Mazda 2 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.895 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Mazda 2
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 182.586 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 23 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1195 |
| Periode | 2003-03-27 - 2008-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5554 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 167 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 1039 | 12 | € 3.220,- | |
| 2003 | 195 | 4 | € 3.427,- | |
| 2003 | 1039 | 12 | € 3.220,- | |
| 2004 | 452 | 16 | € 3.477,- | |
| 2004 | 1467 | 24 | € 17.264,- | € 3.240,- |
| 2004 | 1467 | 24 | € 17.264,- | € 3.240,- |
| 2005 | 322 | 19 | € 3.614,- | |
| 2005 | 1134 | 23 | € 16.959,- | € 3.366,- |
| 2005 | 1134 | 23 | € 16.959,- | € 3.366,- |
| 2006 | 1039 | 59 | € 15.906,- | € 3.509,- |
| 2006 | 1039 | 59 | € 15.906,- | € 3.509,- |
| 2006 | 190 | 17 | € 3.685,- | |
| 2007 | 822 | 45 | € 16.894,- | € 3.646,- |
| 2007 | 138 | 7 | € 3.943,- | |
| 2007 | 822 | 45 | € 16.894,- | € 3.646,- |
| 2008 | 53 | 4 | € 3.709,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 17.759,- | € 2.457,- |
| 2008 | 53 | 4 | € 3.709,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 22-PZ-BG | |||
| 19-SX-GB | |||
| 24-SF-PK | |||
| 41-NP-KH | |||
| 07-NX-ZB | |||
| 37-RF-DF | |||
| 32-TL-SP | |||
| 85-SK-PH | |||
| 70-PZ-GR | |||
| 13-RH-ZT | |||
| 98-NJ-ZH | |||
| 52-ND-ND | |||
| 72-PN-RB | |||
| 61-TP-BB | |||
| 42-PZ-XS | |||
| SR-884-Z | |||
| 01-SV-JK | |||
| 44-NP-SL | |||
| 17-TT-GZ | |||
| 76-NV-BP | |||
| 18-ST-HN | |||
| 35-PL-JZ | |||
| 97-RZ-ZG | |||
| 56-NX-FB | |||
| 52-TZ-NB | |||
| 10-PR-XS | |||
| 20-NP-FP | |||
| 45-PX-NZ | |||
| 84-RK-VB | |||
| 75-SV-JJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 33-NR-NB | 2026-05-16 | |||
| 34-SZ-ZJ | 2026-05-21 | |||
| 54-NP-KJ | 2026-05-19 | |||
| 57-TJ-HR | 2026-05-12 | |||
| P-749-JG | 2026-05-12 | |||
| 06-NL-KH | 2026-05-11 | |||
| 14-TN-PZ | 2026-05-14 | |||
| 85-NL-PX | 2026-05-20 | |||
| 03-TV-KR | 2026-05-13 | |||
| 88-XK-TZ | 2026-05-06 | |||
| 45-TK-RN | 2026-05-22 | |||
| 04-NL-TG | 2026-05-05 | |||
| 70-SZ-KX | 2026-05-05 | |||
| 36-TK-NJ | 2026-05-04 | |||
| 92-PF-JS | 2026-05-15 | |||
| 57-PP-RN | 2026-05-17 | |||
| 26-PS-LD | 2026-05-07 | |||
| 26-TH-KT | 2026-05-05 | |||
| 73-PZ-BB | 2026-05-19 | |||
| 94-NV-ZX | 2026-05-03 | |||
| 92-RD-KX | 2026-05-02 | |||
| 46-PZ-SN | 2026-05-06 | |||
| 83-PZ-BF | 2026-04-30 | |||
| 39-NL-BP | 2026-05-21 | |||
| 91-NV-XS | 2026-05-18 | |||
| 99-RP-LJ | 2026-05-05 | |||
| 36-XT-LT | 2026-05-13 | |||
| 89-TB-LH | 2026-05-20 | |||
| 15-SL-NG | 2026-05-22 | |||
| 96-PX-NZ | 2026-05-19 |