Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.621,-
Nee
2007
2026-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 64-XK-TN is afkomstig uit het bouwjaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.220 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-01-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1305 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 3,99 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-29 |
| APK vervaldatum | 2027-01-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.251 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.251,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 205.435 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1046 |
| Periode | 2005-08-31 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1485 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 108 | 1 | € 3.878,- | |
| 2005 | 108 | 1 | € 3.878,- | |
| 2006 | 928 | 26 | € 12.594,- | € 3.874,- |
| 2006 | 928 | 26 | € 12.594,- | € 3.874,- |
| 2007 | 420 | 6 | € 3.740,- | |
| 2007 | 420 | 6 | € 3.740,- | |
| 2008 | 25 | 0 | € 3.484,- | |
| 2008 | 25 | 0 | € 3.484,- | |
| 2009 | 4 | 0 | € 3.174,- | |
| 2009 | 4 | 0 | € 3.174,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-SK-ZK | 2026-05-20 | |||
| 61-TF-GS | 2026-05-20 | |||
| 70-SF-HT | 2026-05-22 | |||
| 45-SF-NT | 2026-05-22 | |||
| 95-ZF-TD | 2026-05-15 | |||
| 53-SG-JS | 2026-05-13 | |||
| 44-TT-RZ | 2026-05-05 | |||
| 81-XJ-HK | 2026-04-30 | |||
| GP-190-G | 2026-05-01 | |||
| 67-SH-RF | 2026-04-23 | |||
| 61-SH-BS | 2026-05-04 | |||
| 98-XJ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 96-SN-JZ | 2026-04-14 | |||
| 71-XK-TN | 2026-04-10 | |||
| 66-XH-LP | 2026-04-10 | |||
| 12-TP-XG | 2026-04-05 | |||
| 29-SJ-PD | 2026-03-31 | |||
| 99-TJ-DK | 2026-03-31 | |||
| 78-XN-KH | 2026-03-31 | |||
| 99-XV-RF | 2026-03-24 | |||
| 34-SN-NP | 2026-03-24 | |||
| 32-SP-PL | 2026-03-25 | |||
| 62-XK-TN | 2026-04-08 | |||
| 86-TV-RK | 2026-04-09 | |||
| 04-ST-HF | 2026-03-20 | |||
| 82-XB-GT | 2026-03-19 | |||
| 59-SX-PB | 2026-03-19 | |||
| 07-TK-SV | 2026-03-18 | |||
| 65-XK-TN | 2026-03-12 | |||
| 59-SH-KF | 2026-03-14 |