Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.403,-
Nee
2005
2026-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 64-RJ-KT is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 109 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1499 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Met 1.065 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 37 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 25-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1065 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1465 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-21 |
| APK vervaldatum | 2027-04-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 213.116 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1220 |
| Periode | 2004-01-14 - 2011-03-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2315 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2004 | 281 | 13 | € 3.830,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2005 | 276 | 13 | € 3.645,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2006 | 479 | 10 | € 3.605,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 4.257,- | |
| 2007 | 718 | 4 | € 3.614,- | |
| 2008 | 21 | 3 | € 3.897,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2008 | 425 | 1 | € 3.499,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2009 | 99 | 1 | € 3.227,- | |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2010 | 36 | 0 | € 16.420,- | € 3.072,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 15.894,- | € 3.486,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 63-RP-KH | |||
| 23-XD-BS | |||
| 04-PJ-RT | |||
| 55-XT-JG | |||
| 04-TZ-JB | |||
| 27-PZ-HX | |||
| HKR-02-L | |||
| 89-SX-PZ | |||
| 66-TF-FB | |||
| 72-RV-SK | |||
| 80-GSN-1 | |||
| 15-ZP-GS | |||
| 97-ZG-BN | |||
| 26-TJ-DD | |||
| 28-XB-NB | |||
| 92-ZN-JR | |||
| 18-TV-ZP | |||
| 11-TN-GJ | |||
| 95-XB-JX | |||
| 35-PZ-DP | |||
| 29-TZ-ZK | |||
| 70-XL-BJ | |||
| 85-XT-NG | |||
| 71-TS-GD | |||
| 50-ZB-VL | |||
| 87-RJ-XZ | |||
| 04-GJV-3 | |||
| 90-ZN-BG | |||
| 92-RL-NR | |||
| 15-TS-KV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 83-NZ-JT | 2026-05-27 | |||
| 52-TH-XH | 2026-05-26 | |||
| 26-RZ-VB | 2026-05-21 | |||
| 89-TZ-XH | 2026-05-20 | |||
| 87-SX-BF | 2026-05-20 | |||
| 55-SV-LB | 2026-05-22 | |||
| 97-PS-TJ | 2026-05-12 | |||
| 73-PF-RS | 2026-05-10 | |||
| 56-HSL-9 | 2026-05-19 | |||
| 14-TH-PR | 2026-05-07 | |||
| 87-TL-ZD | 2026-05-22 | |||
| 35-XR-BF | 2026-05-05 | |||
| 35-TD-VJ | 2026-05-13 | |||
| 51-RN-ZD | 2026-05-16 | |||
| 13-ZD-RT | 2026-05-12 | |||
| 46-RH-ZF | 2026-04-30 | |||
| 25-PP-VG | 2026-05-05 | |||
| 04-RX-KN | 2026-05-05 | |||
| 07-ST-KP | 2026-05-09 | |||
| 64-TF-FB | 2026-05-13 | |||
| 52-TH-NL | 2026-04-25 | |||
| 13-RD-SV | 2026-04-25 | |||
| 57-TK-HK | 2026-04-22 | |||
| 54-HVB-8 | 2026-04-29 | |||
| 94-ZS-HF | 2026-04-25 | |||
| 58-RH-HR | 2026-05-03 | |||
| 34-ZS-FV | 2026-05-22 | |||
| 88-GDB-6 | 2026-04-16 | |||
| 70-PP-PG | 2026-05-27 | |||
| 92-TV-TH | 2026-04-11 |