Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.228,-
Nee
2004
2022-10-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 Pluriel met kenteken 64-LX-NS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 73 pk. De motor heeft een inhoud van 1360 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.211 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1327 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-03-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1506 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-04 |
| APK vervaldatum | 2024-03-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 Pluriel cabriolet
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.172 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Citroën C3 Pluriel
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.172,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 181.594 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 924 |
| Periode | 2003-03-18 - 2011-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1416 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 307 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SZ-203-N | 2026-05-17 | |||
| 16-PK-RS | 2026-05-10 | |||
| 16-TF-HG | 2026-05-19 | |||
| 47-NJ-ZK | 2026-05-11 | |||
| 66-SV-GZ | 2026-04-30 | |||
| 6-KXX-84 | 2026-05-13 | |||
| 40-PD-ZB | 2026-05-19 | |||
| 42-LHD-2 | 2026-04-22 | |||
| 42-XF-FK | 2026-04-19 | |||
| H-942-KR | 2026-05-20 | |||
| 59-XT-SZ | 2026-04-11 | |||
| ZH-802-D | 2026-05-12 | |||
| 27-NH-FX | 2026-03-29 | |||
| S-143-SB | 2026-04-20 | |||
| 92-NT-GZ | 2026-04-02 | |||
| JR-361-L | 2026-03-22 | |||
| 21-RZ-PL | 2026-03-03 | |||
| 76-HGD-4 | 2026-03-04 | |||
| 88-NH-FX | 2026-03-13 | |||
| 20-TB-DX | 2026-03-02 | |||
| 78-RP-HN | 2025-10-25 | |||
| 31-PG-NN | 2022-06-20 | |||
| 68-NH-LG | 2024-02-05 | |||
| 25-RD-JX | 2024-05-01 | |||
| 60-RH-TJ | 2024-12-02 | |||
| 05PJHL | 2021-03-09 | |||
| 46LXVX | 2021-07-23 | |||
| 06-NN-XR | 2025-07-07 | |||
| 83-SZ-FK | 2021-04-08 | |||
| 97NJPZ | 2020-09-22 |