Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.833,-
Nee
2003
2023-03-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken 64-LN-GT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 105 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.272 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1164 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1093 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1378 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1717 kg |
| Lengte | 4,18 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2023-03-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-07 |
| APK vervaldatum | 2023-05-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Leon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 222.716 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 943 |
| Periode | 2002-04-16 - 2006-11-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1928 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 308 | 1 | € 4.195,- | |
| 2002 | 308 | 1 | € 4.195,- | |
| 2003 | 677 | 5 | € 4.097,- | |
| 2003 | 677 | 5 | € 4.097,- | |
| 2004 | 633 | 6 | € 4.215,- | |
| 2004 | 633 | 6 | € 4.215,- | |
| 2005 | 189 | 4 | € 4.059,- | |
| 2005 | 189 | 4 | € 4.059,- | |
| 2006 | 121 | 2 | € 3.690,- | |
| 2006 | 121 | 2 | € 3.690,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-NJ-BL | 2026-05-15 | |||
| 83-LJ-HG | 2026-05-15 | |||
| 28-NN-SK | 2026-05-06 | |||
| 37-RK-HP | 2026-05-05 | |||
| 31-PD-BV | 2026-05-21 | |||
| 66-LF-KS | 2026-04-27 | |||
| 17-NN-JK | 2026-05-20 | |||
| 17-LV-SB | 2026-05-20 | |||
| 62-ST-RS | 2026-04-08 | |||
| 61-NX-BS | 2026-05-10 | |||
| 77-LG-PS | 2026-04-28 | |||
| 34-RP-DB | 2026-03-30 | |||
| 64-LB-JD | 2026-03-28 | |||
| 36-NR-BN | 2026-04-06 | |||
| 88-LL-NB | 2026-03-26 | |||
| 34-JT-TJ | 2026-03-21 | |||
| 61-PJ-SJ | 2026-04-05 | |||
| 39-PD-JD | 2026-03-31 | |||
| 25-LR-DJ | 2026-03-14 | |||
| 87-LP-JG | 2026-03-13 | |||
| 87-ND-NZ | 2026-03-11 | |||
| 77-LS-RJ | 2026-04-13 | |||
| 38-NZ-LN | 2026-03-07 | |||
| 36-PG-ZH | 2026-03-05 | |||
| 75-LP-TX | 2026-03-03 | |||
| 88-RK-DB | 2026-03-01 | |||
| 55-JV-XX | 2026-03-02 | |||
| 04-NR-ZB | 2025-02-24 | |||
| 55-LV-DL | 2022-11-17 | |||
| 24-LJ-TK | 2023-12-19 |