Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Kangoo Be Bop met kenteken 64-JFZ-3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 106 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Met 1.435 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-05-2025. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 2.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 106 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1837 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,83 m |
| Wielbasis | 2,31 m |
| Eerste registratie | 2009-05-09 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-05-09 |
| APK vervaldatum | 2025-05-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Kangoo Be Bop stationwagen
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 6.950 |
|
Recent te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.875 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Renault Kangoo Be Bop
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 67.692 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1039 |
| Periode | 2009-03-31 - 2010-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 75 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 24 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 38 | 13 | € 20.950,- | € 4.129,- |
| 2009 | 38 | 13 | € 20.950,- | € 4.129,- |
| 2010 | 37 | 11 | € 20.649,- | € 4.191,- |
| 2010 | 37 | 11 | € 20.649,- | € 4.191,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-448-LN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 05-KGZ-6 | 2026-05-13 | |||
| RG-769-D | 2026-01-23 | |||
| TG-419-G | 2024-05-17 | |||
| 89-JGR-6 | 2024-08-15 | |||
| XP-305-K | 2022-06-21 | |||
| 5-SGT-05 | 2020-07-12 | |||
| 8-SFH-10 | 2023-08-01 | |||
| G-669-BJ | 2024-06-10 | |||
| K-217-FH | 2022-08-31 | |||
| PJ-963-S | 2024-12-04 | |||
| KD-408-P | 2025-11-08 | |||
| 12-KLV-1 | 2022-02-28 | |||
| XX-311-Z | 2024-01-16 | |||
| 13-KLV-1 | 2023-03-11 | |||
| 1-KVN-45 | 2025-03-27 | |||
| 80-KDL-7 | 2022-01-07 | |||
| X-848-TF | 2024-03-09 | |||
| 46-LZJ-7 | 2025-09-16 | |||
| 74-JXH-2 | 2024-01-18 | |||
| 74-KTV-9 | 2023-06-30 | |||
| K-213-TS | 2021-07-20 | |||
| 12-JRL-4 | 2025-11-29 | |||
| 4-ZGX-02 | 2020-12-25 | |||
| 59-KSF-8 | 2023-05-06 | |||
| XH-573-P | 2020-08-22 | |||
| 07-LBK-7 | 2021-11-02 | |||
| 46-LKR-8 | 2023-03-22 |