Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.282,-
Nee
2004
2026-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Getz met kenteken 63-PP-KJ is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 86 pk. Dit model beschikt over een 1341 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Dankzij 1.076 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1341 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1170 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1500 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-28 |
| APK vervaldatum | 2026-05-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Getz MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Getz
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
23 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 121.339 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1223 |
| Periode | 2004-07-22 - 2007-07-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2042 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 102 | 2 | € 2.898,- | |
| 2004 | 264 | 2 | € 2.514,- | |
| 2004 | 264 | 2 | € 2.514,- | |
| 2005 | 179 | 0 | € 14.659,- | € 2.919,- |
| 2005 | 1610 | 2 | € 13.212,- | € 2.522,- |
| 2005 | 1610 | 2 | € 13.212,- | € 2.522,- |
| 2006 | 3 | 0 | € 14.484,- | € 2.871,- |
| 2006 | 163 | 0 | € 13.191,- | € 2.498,- |
| 2006 | 163 | 0 | € 13.191,- | € 2.498,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 12.593,- | € 1.992,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 12.593,- | € 1.992,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 53-RG-LK | |||
| 34-RL-FL | |||
| 53-PR-XX | |||
| 51-RH-HG | |||
| 52-RJ-XT | |||
| 23-RD-SP | |||
| 09-RR-HB | |||
| 07-SK-PP | |||
| 48-SG-SH | |||
| 29-RS-DH | |||
| 57PZLH | |||
| 50-RH-BP | |||
| 94-RG-GJ | |||
| 85-PZ-XZ | |||
| 85-RP-KF | |||
| 96-PZ-LG | |||
| 85-PZ-HR | |||
| 33-SJ-FF | |||
| 62-RT-LN | |||
| 07-RF-DR | |||
| 50-RB-RL | |||
| 47RRRF | |||
| 31-RH-ZB | |||
| 53-PT-FN | |||
| 17-PP-SK | |||
| 19-PV-LG | |||
| 79-RB-RL | |||
| 36-SJ-FF | |||
| 35-RB-FF | |||
| 26-RB-FF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-PS-ZG | 2026-05-16 | |||
| 29-RR-ZF | 2026-05-22 | |||
| 09-RD-HD | 2026-05-05 | |||
| 57-RS-FV | 2026-05-11 | |||
| 28-PX-JR | 2026-04-27 | |||
| 21-RJ-JN | 2026-04-25 | |||
| 01-RX-GK | 2026-04-25 | |||
| 29-RL-HZ | 2026-04-29 | |||
| 31-PZ-DB | 2026-04-26 | |||
| 65-PZ-HS | 2026-04-21 | |||
| 20-PV-HD | 2026-04-14 | |||
| 20-PT-NK | 2026-04-11 | |||
| 39-PT-XG | 2026-05-22 | |||
| 57-RD-SN | 2026-04-14 | |||
| 20-SL-KX | 2026-04-01 | |||
| 10-RK-ZP | 2026-03-31 | |||
| 42-RT-RT | 2026-03-27 | |||
| 95-RG-GJ | 2026-04-14 | |||
| 48-PZ-ZT | 2026-03-25 | |||
| 52-PR-XX | 2026-03-26 | |||
| 67-PZ-TP | 2026-03-23 | |||
| 17-RH-HG | 2026-03-23 | |||
| 61-RT-LN | 2026-04-07 | |||
| 45-PX-JR | 2026-03-23 | |||
| 19-RP-FB | 2026-04-02 | |||
| 79-RV-BR | 2026-03-15 | |||
| 95-SB-SL | 2026-03-12 | |||
| 83-PR-TJ | 2026-03-25 | |||
| 05-RL-ST | 2026-03-25 | |||
| 06-RG-HP | 2026-03-21 |