Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.587,-
Nee
2003
2025-11-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 607 met kenteken 63-NK-BL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 158 pk. Dit model beschikt over een 2230 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.2 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.530 kg voor optimale prestaties. Sinds 185 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-08-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2230 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 158 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1588 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2035 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-30 |
| APK vervaldatum | 2026-08-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 607 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 607
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1040 |
| Periode | 2000-09-25 - 2004-10-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 115 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 1 | 0 | € 8.947,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 9.357,- | |
| 2001 | 49 | 0 | € 10.195,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2001 | 63 | 2 | € 9.367,- | |
| 2002 | 34 | 3 | € 44.650,- | € 9.914,- |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2002 | 14 | 0 | € 9.197,- | |
| 2003 | 47 | 3 | € 10.720,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 9.966,- | |
| 2004 | 71 | 3 | € 40.300,- | € 10.459,- |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2004 | 18 | 0 | € 9.782,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 45.238,- | € 11.072,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-LV-PT | 2026-05-06 | |||
| 49-GR-XK | 2024-01-15 | |||
| 30-PK-NK | 2020-06-26 | |||
| 37-NZ-BP | 2021-10-11 | |||
| 17-PR-JS | 2021-06-17 | |||
| 39-PL-DJ | 2025-06-25 | |||
| 17-LZ-RX | 2024-02-08 | |||
| 01-GV-RG | 2024-05-27 | |||
| 32-LL-DF | 2026-02-13 | |||
| 42-NG-SH | 2026-03-03 | |||
| 34GTHS | 2021-07-04 | |||
| 09-NN-DV | 2025-01-05 | |||
| 35-HF-NX | 2026-03-01 | |||
| 63-GN-VZ | 2026-02-02 | |||
| 96-LZ-DZ | 2024-10-15 | |||
| 52-PN-VN | 2025-03-31 | |||
| 80-HR-GB | 2025-12-06 | |||
| S-196-GD | 2025-10-05 | |||
| 63-PH-DZ | 2021-06-05 | |||
| 72-HG-ZN | 2022-02-26 | |||
| 47-NJ-VH | 2023-05-30 | |||
| 42-LR-PG | 2021-04-25 | |||
| 33-LV-KD | 2021-07-09 | |||
| 78-NZ-SG | 2023-06-27 | |||
| 40-PL-DJ | 2024-07-03 | |||
| 12JBNN | 2020-06-11 | |||
| 12-NP-FB | 2025-06-23 | |||
| 83-NS-DP | 2020-08-04 | |||
| 33-LJ-FN | 2021-09-28 | |||
| 93-PN-ZS | 2024-08-14 |