Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.168,-
Nee
2003
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken 63-LS-JH is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 63 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1061 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Een laag gewicht van 875 kg zorgt voor extra dynamiek. Dit voertuig is al 13 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 32 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1061 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 63 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 895 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1165 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,48 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-28 |
| APK vervaldatum | 2026-04-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Alto
Eigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
13 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 149.170 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 37 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 899 |
| Periode | 2002-03-06 - 2007-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 413 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2002 | 372 | 10 | € 1.776,- | |
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2003 | 769 | 34 | € 8.936,- | € 1.778,- |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2004 | 602 | 24 | € 1.674,- | |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 815 | 23 | € 8.036,- | € 1.568,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2006 | 698 | 2 | € 7.636,- | € 1.470,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 60-LV-VP | |||
| 67-RP-BS | |||
| 37-LX-SJ | |||
| 53-JJ-PB | |||
| 06-PB-GF | |||
| 02-NV-GD | |||
| 15-JN-ZN | |||
| 83-RS-JJ | |||
| 48-NP-HT | |||
| 86-PT-RZ | |||
| 72-LG-BN | |||
| 66-TD-XH | |||
| 49-PD-LS | |||
| 01-LG-TT | |||
| 17-RJ-PT | |||
| 45-NF-RL | |||
| 91-NS-NX | |||
| 04-NP-HT | |||
| 97-PN-BR | |||
| 42-NJ-RP | |||
| 42-LG-BS | |||
| 82RGKN | |||
| 81-SG-DT | |||
| 69-JJ-PB | |||
| 62-LS-DF | |||
| 26-LN-JB | |||
| 51-LG-BB | |||
| 80-RR-JN | |||
| 47-PD-GP | |||
| 11-LR-LH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-NJ-TB | 2026-05-27 | |||
| 24-NP-BF | 2026-05-26 | |||
| 89-PB-DK | 2026-05-27 | |||
| 17-RT-XN | 2026-05-26 | |||
| 52-NK-KB | 2026-05-23 | |||
| 44-RR-LD | 2026-05-21 | |||
| 68-RG-HZ | 2026-05-19 | |||
| 71-RS-TN | 2026-05-27 | |||
| 09-JS-VB | 2026-05-19 | |||
| 15-RD-VL | 2026-05-20 | |||
| 54-PG-DB | 2026-05-25 | |||
| 70-JR-PX | 2026-05-21 | |||
| 43-LS-BB | 2026-05-18 | |||
| 91-PD-HS | 2026-05-22 | |||
| 66-LB-HV | 2026-05-23 | |||
| 85-PH-KS | 2026-05-17 | |||
| 53-SB-PK | 2026-05-16 | |||
| 1-TJN-23 | 2026-05-18 | |||
| 69-LF-NZ | 2026-05-22 | |||
| 71-LV-VP | 2026-05-23 | |||
| 42-JL-HN | 2026-05-14 | |||
| 20-NB-KH | 2026-05-26 | |||
| 42-JL-NV | 2026-05-27 | |||
| 21-JP-ZH | 2026-05-14 | |||
| 63-JV-SF | 2026-05-18 | |||
| 67-PX-RP | 2026-05-22 | |||
| 68-NG-PP | 2026-05-28 | |||
| 79-SP-DJ | 2026-05-26 | |||
| 79-JK-GN | 2026-05-26 | |||
| 64-RJ-NG | 2026-05-22 |