Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.494,-
Ja, 2009
2008
2023-12-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Swift met kenteken 63-JDN-3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 125 pk. Dit model beschikt over een 1586 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Met 1.105 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 280 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1586 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1485 kg |
| Lengte | 3,77 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2023-12-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-06-05 |
| APK vervaldatum | 2027-03-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Suzuki Swift hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 3.680 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Swift
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 3.680,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 196.095 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 30 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 736 |
| Periode | 2006-08-16 - 2011-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3255 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 28 |
| Aantal import auto's | 1354 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 28 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 52 | 1 | € 15.342,- | € 4.553,- |
| 2006 | 52 | 1 | € 15.342,- | € 4.553,- |
| 2007 | 1184 | 471 | € 16.020,- | € 4.128,- |
| 2007 | 1184 | 471 | € 16.020,- | € 4.128,- |
| 2008 | 922 | 378 | € 16.485,- | € 4.049,- |
| 2008 | 922 | 378 | € 16.485,- | € 4.049,- |
| 2009 | 672 | 304 | € 17.907,- | € 3.654,- |
| 2009 | 671 | 303 | € 17.907,- | € 3.650,- |
| 2010 | 371 | 172 | € 20.232,- | € 3.290,- |
| 2010 | 371 | 172 | € 20.232,- | € 3.290,- |
| 2011 | 54 | 28 | € 21.480,- | € 2.671,- |
| 2011 | 54 | 28 | € 21.480,- | € 2.671,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 84-XF-SZ | |||
| KF-610-D | |||
| 35-ZD-XZ | |||
| 63-XD-NL | |||
| PT-958-L | |||
| 10-ZR-JH | |||
| J-444-PK | |||
| 99-ZL-SZ | |||
| 86-LZS-2 | |||
| HP-367-P | |||
| 4-XNS-49 | |||
| HGH-66-J | |||
| SN-995-N | |||
| HR-248-J | |||
| L-358-BT | |||
| J-245-FF | |||
| 31-TZ-GL | |||
| GJ-347-T | |||
| 18-XN-RS | |||
| H-783-GG | |||
| 19-JKB-7 | |||
| 00-XSG-4 | |||
| L-482-HH | |||
| 23-XS-JK | |||
| 7-ZNR-86 | |||
| 5-ZPD-23 | |||
| G-200-VZ | |||
| S-096-HD | |||
| 87-HGK-9 | |||
| P-591-BB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 7-ZNK-60 | 2026-05-19 | |||
| 30-TLN-9 | 2026-05-15 | |||
| G-774-RG | 2026-05-15 | |||
| SZ-314-F | 2026-05-18 | |||
| 13-XF-PX | 2026-05-11 | |||
| ZR-718-K | 2026-05-13 | |||
| 70-XBL-7 | 2026-05-01 | |||
| RT-238-H | 2026-05-20 | |||
| 48-XH-ZJ | 2026-05-01 | |||
| H-883-GF | 2026-05-15 | |||
| P-630-FP | 2026-05-02 | |||
| J-390-VF | 2026-04-30 | |||
| 95-XZ-ZS | 2026-05-11 | |||
| 96-HPP-5 | 2026-05-08 | |||
| R-110-KT | 2026-05-15 | |||
| J-025-NH | 2026-04-26 | |||
| ZF-549-D | 2026-04-29 | |||
| 55-XL-ZF | 2026-05-15 | |||
| K-468-NG | 2026-04-21 | |||
| S-779-KX | 2026-05-15 | |||
| 80-HBS-5 | 2026-05-23 | |||
| NG-756-T | 2026-05-19 | |||
| ZG-393-K | 2026-05-11 | |||
| GX-510-H | 2026-05-16 | |||
| HHN-12-V | 2026-04-30 | |||
| 01-RXL-2 | 2026-05-14 | |||
| JN-538-N | 2026-05-13 | |||
| 22-SBK-6 | 2026-05-08 | |||
| RZ-876-S | 2026-05-05 | |||
| 77-KPK-6 | 2026-05-04 |