Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.044,-
Ja, 2007
2000
2024-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 62-TS-DV is afkomstig uit het bouwjaar 2000. In januari 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.686 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 733 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-02-2025.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 13.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1633 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2100 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-01-13 |
| APK vervaldatum | 2025-02-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.001 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 319.972 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2000-06-08 - 2008-07-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2630 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 437 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 210 | 42 | € 10.698,- | |
| 2001 | 459 | 76 | € 45.780,- | € 10.969,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2002 | 353 | 47 | € 47.950,- | € 11.045,- |
| 2002 | 324 | 47 | € 37.625,- | € 10.161,- |
| 2002 | 322 | 46 | € 37.625,- | € 10.165,- |
| 2003 | 242 | 21 | € 10.928,- | |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2004 | 323 | 73 | € 45.579,- | € 9.990,- |
| 2004 | 324 | 73 | € 45.579,- | € 9.995,- |
| 2004 | 368 | 43 | € 60.680,- | € 11.086,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2005 | 315 | 61 | € 49.735,- | € 11.665,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2006 | 369 | 72 | € 49.754,- | € 11.591,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2007 | 353 | 129 | € 47.973,- | € 9.794,- |
| 2007 | 301 | 72 | € 50.419,- | € 11.627,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 11.570,- | |
| 2008 | 17 | 7 | € 46.415,- | € 10.488,- |
| 2008 | 13 | 3 | € 49.583,- | € 10.703,- |
| 2008 | 16 | 6 | € 46.415,- | € 10.310,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GL-672-S | |||
| 99-GS-KG | |||
| 96-JG-RL | |||
| 33-RS-RL | |||
| 72-PZ-GF | |||
| 3-ZDD-80 | |||
| 74-NX-SK | |||
| 84-GS-BF | |||
| NH-917-X | |||
| 59-NR-LV | |||
| 23-HG-DF | |||
| 91-TS-TH | |||
| NH-334-J | |||
| 02-GZ-RJ | |||
| KZ-800-R | |||
| 47-HN-DH | |||
| 36-GP-BZ | |||
| 78-XS-FR | |||
| 07-LP-XP | |||
| 38-HR-RX | |||
| 02-PB-VL | |||
| 86-SB-TD | |||
| 45-NJ-BS | |||
| 11-ND-LZ | |||
| 88-HG-VJ | |||
| JR-986-T | |||
| 81-LTR-1 | |||
| 61-PR-FT | |||
| 93-NX-SH | |||
| 53-RT-SR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-GK-VL | 2026-05-11 | |||
| 42-PN-GV | 2026-05-06 | |||
| 13-JVJ-3 | 2026-05-17 | |||
| P-123-TG | 2026-05-18 | |||
| RG-127-H | 2026-05-15 | |||
| 46-NK-ZP | 2026-05-04 | |||
| RJ-878-V | 2026-05-16 | |||
| 99-XR-DK | 2026-05-08 | |||
| 70-TN-KT | 2026-04-30 | |||
| 1-TKV-02 | 2026-05-03 | |||
| 75-NGP-6 | 2026-05-11 | |||
| 03-RG-XL | 2026-04-20 | |||
| 03-LZ-LG | 2026-04-28 | |||
| 36-SR-TH | 2026-04-28 | |||
| 21-XS-FD | 2026-05-20 | |||
| 41-PP-LG | 2026-05-11 | |||
| 91-JZ-RN | 2026-05-05 | |||
| 38-XS-LR | 2026-05-13 | |||
| 92-NZ-NS | 2026-05-03 | |||
| 96-PN-FZ | 2026-05-08 | |||
| 22-GZ-RJ | 2026-05-05 | |||
| 19-NT-SP | 2026-05-06 | |||
| JTL-25-V | 2026-05-11 | |||
| 27-NFR-6 | 2026-05-05 | |||
| 11-RJ-XB | 2026-05-21 | |||
| 06-LR-PK | 2026-04-25 | |||
| N-806-DZ | 2026-04-27 | |||
| X-497-SZ | 2026-05-11 | |||
| 39-NZ-SK | 2026-05-14 | |||
| KHX-91-P | 2026-05-13 |