Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.495,-
Ja, 2010
2001
2024-08-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 62-LPX-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.9 liter per 100 km. Met een massa van 1.475 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 649 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 365 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 1.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1550 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-06-04 |
| APK vervaldatum | 2025-05-24 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 10 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 12 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 3.998 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.998 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 3.998,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 314.568 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1292 |
| Periode | 2000-08-30 - 2004-02-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1114 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 443 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 41-LXN-3 | |||
| 52-LP-ZN | |||
| GH-720-K | |||
| 18-JN-ZP | |||
| 29-PK-ZR | |||
| 61-LVG-4 | |||
| H-888-LR | |||
| 07-TXG-3 | |||
| 17-XK-LL | |||
| 70-GT-XL | |||
| 60-JL-JS | |||
| 67-JS-TL | |||
| 07-SX-PF | |||
| 46-GZ-XR | |||
| 47-GZ-XR | |||
| 23-RX-SX | |||
| 65-LB-LV | |||
| 58-ZGN-4 | |||
| 70-GX-GN | |||
| 51-GDG-8 | |||
| 15-LL-SX | |||
| 29-GL-FG | |||
| 01-NT-RF | |||
| 61-RKL-9 | |||
| 05-LT-VZ | |||
| 31-GV-JT | |||
| 33-LB-TN | |||
| 53-TB-GL | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 07-GD-HL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 22-PB-VN | 2026-03-27 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| 34XDR3 | 2020-10-22 | |||
| 34-HJ-DH | 2021-09-16 | |||
| 21ZBGH | 2022-10-18 | |||
| 05-SZ-FV | 2022-02-06 | |||
| 81-LP-HH | 2021-04-20 | |||
| 51-SR-HK | 2020-10-19 | |||
| 90-HN-FG | 2025-08-30 | |||
| 70-SF-TZ | 2022-09-02 |