Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.238,-
Ja, 2010
2005
2024-07-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroen C3 met kenteken 62-KVH-7 is op kenteken gezet in 2005. In oktober 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 109 pk. De motor heeft een inhoud van 1587 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.150 kg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 247 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1211 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-07-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-10-28 |
| APK vervaldatum | 2027-01-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroen C3 hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroen C3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1043 |
| Periode | 2005-03-31 - 2008-06-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 303 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 65 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 302 | 7 | € 20.235,- | € 4.124,- |
| 2005 | 214 | 4 | € 20.379,- | € 4.445,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 4.324,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 4.324,- | |
| 2006 | 8 | 1 | € 20.274,- | € 4.219,- |
| 2006 | 156 | 23 | € 20.090,- | € 4.123,- |
| 2006 | 156 | 23 | € 20.090,- | € 4.123,- |
| 2007 | 11 | 1 | € 22.129,- | € 4.674,- |
| 2007 | 101 | 32 | € 20.404,- | € 3.744,- |
| 2007 | 101 | 32 | € 20.404,- | € 3.744,- |
| 2008 | 9 | 0 | € 22.006,- | € 4.745,- |
| 2008 | 28 | 4 | € 20.715,- | € 4.226,- |
| 2008 | 28 | 4 | € 20.715,- | € 4.226,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-ZN-GS | 2026-05-21 | |||
| 42-XN-GN | 2026-05-10 | |||
| 40-ZK-JZ | 2026-04-14 | |||
| 24-RV-RX | 2026-05-08 | |||
| KS-553-R | 2026-05-03 | |||
| 01-ZF-FH | 2026-04-27 | |||
| 62-RZ-PL | 2026-03-06 | |||
| 58-RGL-4 | 2022-01-05 | |||
| 60SLXJ | 2020-07-21 | |||
| 83-RN-VT | 2020-05-28 | |||
| 02-SF-BB | 2022-05-19 | |||
| 4-ZLJ-21 | 2021-12-18 | |||
| 6-XBF-24 | 2021-08-04 | |||
| 24-RX-XH | 2025-01-28 | |||
| 44-SJ-BX | 2022-12-22 | |||
| 57-SG-VJ | 2022-01-05 | |||
| 97-SH-TX | 2022-08-25 | |||
| 21-ST-HP | 2025-08-04 | |||
| 37-TK-HZ | 2021-03-15 | |||
| NK-448-Z | 2025-08-17 | |||
| 38-RP-LN | 2021-08-04 | |||
| 56-NDJ-8 | 2024-02-02 | |||
| 49-RK-NL | 2024-05-28 | |||
| 75-SR-ND | 2021-02-06 | |||
| 50-RH-DS | 2025-03-26 | |||
| 76-RL-SB | 2021-04-09 | |||
| 65-RS-GT | 2020-06-02 | |||
| 55-TX-NS | 2020-05-23 | |||
| 34-SN-NZ | 2021-09-23 | |||
| 29-TF-TD | 2021-09-09 |