Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.781,-
Nee
2001
2023-02-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Saxo met kenteken 62-HG-GB is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1124 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.1 l/100 km. Een laag gewicht van 880 kg zorgt voor extra dynamiek. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1192 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 285 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1004 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1310 kg |
| Lengte | 3,74 m |
| Breedte | 1,62 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-26 |
| APK vervaldatum | 2027-03-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën Saxo hatchback
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 674 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.700 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Saxo
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 674,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 173.925 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1005 |
| Periode | 2000-07-10 - 2004-04-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1281 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 128 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 1 | 1 | € 1.823,- | |
| 2000 | 1 | 1 | € 1.823,- | |
| 2001 | 48 | 3 | € 2.655,- | |
| 2001 | 442 | 36 | € 1.825,- | |
| 2001 | 442 | 36 | € 1.825,- | |
| 2002 | 19 | 4 | € 3.131,- | |
| 2002 | 539 | 61 | € 1.758,- | |
| 2002 | 539 | 61 | € 1.758,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 2.739,- | |
| 2003 | 294 | 29 | € 1.641,- | |
| 2003 | 294 | 29 | € 1.641,- | |
| 2004 | 5 | 1 | € 1.539,- | |
| 2004 | 5 | 1 | € 1.539,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 33-TG-PR | 2026-04-30 | |||
| 87-HV-NS | 2026-05-26 | |||
| 88-JG-PF | 2026-05-28 | |||
| 55-HZ-FV | 2026-05-07 | |||
| 23-HG-LS | 2026-05-11 | |||
| 52GZDL | 2021-10-12 | |||
| 84HLPZ | 2021-07-27 | |||
| 58LRFV | 2020-08-27 | |||
| 48JRZV | 2020-08-07 | |||
| 89HJLD | 2021-02-25 | |||
| 31-HK-FG | 2024-12-05 | |||
| 21XFTL | 2020-11-17 | |||
| 45HTVL | 2021-05-16 | |||
| 07HLXF | 2021-01-07 | |||
| 96HKNR | 2020-11-11 | |||
| 61JGXF | 2021-06-25 | |||
| 84-HXH-8 | 2021-10-16 | |||
| 89LVGN | 2020-07-24 | |||
| J173HN | 2020-08-17 | |||
| 39JHPV | 2020-05-09 | |||
| 51LHJP | 2020-07-20 | |||
| 06-LK-LT | 2020-12-04 | |||
| 51-JZ-FG | 2021-07-31 | |||
| 46JGHP | 2021-05-11 | |||
| 87JFHB | 2021-03-06 | |||
| 86HVNS | 2021-03-12 | |||
| 21JJFZ | 2020-07-24 | |||
| 09-HZ-KB | 2020-11-18 | |||
| 33HRNS | 2020-12-12 | |||
| 37LGKN | 2021-09-17 |