Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.046,-
Nee
2003
2020-02-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 3er Reihe met kenteken 61LRHB is op kenteken gezet in 2003. Dit model beschikt over een 1796 cc motor met 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.423 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 2155 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2020-02-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-08 |
| APK vervaldatum | 2020-06-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 3er Reihe hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW 3er Reihe
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 723 |
| Periode | 2001-06-08 - 2004-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 201 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 5 | 1 | € 7.170,- | |
| 2001 | 54 | 7 | € 6.504,- | |
| 2001 | 54 | 7 | € 6.504,- | |
| 2002 | 9 | 2 | € 7.123,- | |
| 2002 | 88 | 11 | € 6.306,- | |
| 2002 | 88 | 11 | € 6.306,- | |
| 2003 | 54 | 3 | € 6.178,- | |
| 2003 | 54 | 3 | € 6.178,- | |
| 2004 | 5 | 0 | € 6.357,- | |
| 2004 | 5 | 0 | € 6.357,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HJ-190-L | 2026-05-14 | |||
| 38-JS-FS | 2026-05-12 | |||
| 86-LR-SZ | 2026-05-20 | |||
| 51-HK-FF | 2026-05-17 | |||
| 30-JV-BG | 2026-05-21 | |||
| 63-JZ-TB | 2026-05-02 | |||
| 86-LK-KP | 2026-05-13 | |||
| 20-NV-XS | 2026-05-21 | |||
| 91-LF-TG | 2026-04-24 | |||
| 26-NZ-GB | 2026-05-01 | |||
| 96-ND-RL | 2026-04-10 | |||
| 86-HS-RT | 2026-05-10 | |||
| 24-JJ-XK | 2026-04-10 | |||
| 03-JF-FB | 2026-04-03 | |||
| 7-XRJ-79 | 2026-04-15 | |||
| 42-NN-PD | 2026-03-29 | |||
| 47-JR-ZT | 2026-05-13 | |||
| 17-JT-TP | 2026-03-23 | |||
| 71-LR-ZB | 2026-05-01 | |||
| 40-NV-XS | 2026-03-17 | |||
| 70-HN-HK | 2026-03-31 | |||
| 72-PGL-6 | 2026-03-25 | |||
| 45-JS-BV | 2026-03-12 | |||
| 73-LP-SZ | 2026-03-10 | |||
| 46-HR-XK | 2026-03-11 | |||
| 58-NH-DP | 2026-03-18 | |||
| 99-NJ-PV | 2026-02-28 | |||
| 34-HG-DJ | 2026-03-26 | |||
| 09-LS-KH | 2022-05-17 | |||
| 93-ND-RL | 2022-06-15 |