Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.568,-
Nee
2007
2026-05-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 61-XS-SP is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De motor heeft een inhoud van 1332 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Dankzij 1.050 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 291 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1050 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1460 kg |
| Lengte | 3,87 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-09-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-09-18 |
| APK vervaldatum | 2027-03-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.988 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
9 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 170.671 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1298 |
| Periode | 2007-02-22 - 2013-02-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2171 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 114 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 4 | 2 | € 3.260,- | |
| 2003 | 4 | 2 | € 3.260,- | |
| 2004 | 1038 | 33 | € 3.220,- | |
| 2004 | 1038 | 33 | € 3.220,- | |
| 2005 | 1708 | 49 | € 14.499,- | € 3.200,- |
| 2005 | 1708 | 49 | € 14.499,- | € 3.200,- |
| 2006 | 1928 | 101 | € 15.018,- | € 3.137,- |
| 2006 | 1928 | 101 | € 15.018,- | € 3.137,- |
| 2007 | 261 | 4 | € 3.514,- | |
| 2007 | 1661 | 86 | € 15.543,- | € 3.094,- |
| 2007 | 1661 | 86 | € 15.543,- | € 3.094,- |
| 2008 | 336 | 15 | € 16.651,- | € 3.231,- |
| 2008 | 1449 | 86 | € 14.894,- | € 2.921,- |
| 2008 | 1449 | 86 | € 14.894,- | € 2.921,- |
| 2009 | 569 | 92 | € 13.330,- | € 2.660,- |
| 2009 | 406 | 31 | € 15.973,- | € 2.444,- |
| 2009 | 569 | 92 | € 13.330,- | € 2.660,- |
| 2010 | 99 | 44 | € 15.017,- | € 2.223,- |
| 2010 | 433 | 18 | € 15.583,- | € 2.451,- |
| 2010 | 99 | 44 | € 15.017,- | € 2.223,- |
| 2011 | 7 | 3 | € 14.917,- | € 1.794,- |
| 2011 | 484 | 23 | € 15.283,- | € 2.247,- |
| 2011 | 7 | 3 | € 14.917,- | € 1.794,- |
| 2012 | 246 | 22 | € 14.848,- | € 2.318,- |
| 2013 | 5 | 1 | € 17.093,- | € 3.694,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 14-GLJ-6 | |||
| L-403-GT | |||
| 72-XB-ZB | |||
| 48-XT-XV | |||
| 11-XN-GG | |||
| 66-XZ-PD | |||
| 28-XS-KZ | |||
| 86-ZR-LF | |||
| 08-GXR-7 | |||
| 80-GSZ-4 | |||
| 68-ZH-NN | |||
| 89-XK-XK | |||
| 33-GPX-1 | |||
| 90-GXZ-2 | |||
| 70-XB-PX | |||
| 74-XP-PK | |||
| 90-XJ-GL | |||
| NJ-506-H | |||
| 39-SFK-4 | |||
| 74-ZL-PR | |||
| 29-ZP-FK | |||
| 48-XL-GB | |||
| 15-XD-BS | |||
| 20-TZ-ZK | |||
| 83-TX-VJ | |||
| 91-ZL-PR | |||
| 65-HVV-3 | |||
| 24-XSK-9 | |||
| 15-ZN-XD | |||
| 11-GHZ-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KDB-95-H | 2026-05-20 | |||
| 67-GDB-6 | 2026-05-12 | |||
| 23-XF-JR | 2026-05-07 | |||
| 64-JKF-6 | 2026-05-03 | |||
| 41-XT-JG | 2026-05-08 | |||
| 89-KLX-1 | 2026-05-11 | |||
| 28-GHZ-8 | 2026-05-02 | |||
| 78-XV-VV | 2026-05-15 | |||
| 70-HSG-5 | 2026-05-09 | |||
| 29-ZF-BG | 2026-05-14 | |||
| 70-XL-VN | 2026-05-13 | |||
| 75-ZK-ZG | 2026-05-01 | |||
| 36-XH-LB | 2026-05-02 | |||
| 78-XT-RS | 2026-05-20 | |||
| 05-TFG-3 | 2026-05-02 | |||
| 00-KFB-5 | 2026-05-11 | |||
| 85-GSZ-4 | 2026-05-06 | |||
| 64-NNV-2 | 2026-04-28 | |||
| 70-JFZ-4 | 2026-05-05 | |||
| 17-PXN-5 | 2026-05-09 | |||
| 27-XT-JG | 2026-04-30 | |||
| 46-HGS-9 | 2026-05-02 | |||
| 21-XK-RZ | 2026-04-25 | |||
| 17-ZF-XV | 2026-04-25 | |||
| 06-KNH-3 | 2026-05-14 | |||
| 87-PGP-3 | 2026-04-29 | |||
| 32-XZ-JK | 2026-04-30 | |||
| 73-ZJ-GG | 2026-04-28 | |||
| 14-HVZ-6 | 2026-04-24 | |||
| 49-ZG-KG | 2026-05-21 |