Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.298,-
Nee
2010
2026-03-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 159 met kenteken 61-LGT-7 is op kenteken gezet in 2010. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 185 pk. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Dankzij 1.565 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 245 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1668 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,66 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-04-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-04-15 |
| APK vervaldatum | 2027-01-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Alfa Romeo 159 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Alfa Romeo 159
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 256.145 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 881 |
| Periode | 2005-09-14 - 2011-07-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 330 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 29 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 36 | 5 | € 39.723,- | € 9.772,- |
| 2005 | 36 | 5 | € 39.723,- | € 9.772,- |
| 2006 | 138 | 12 | € 40.560,- | € 9.650,- |
| 2006 | 138 | 12 | € 40.560,- | € 9.650,- |
| 2007 | 79 | 6 | € 37.598,- | € 9.125,- |
| 2007 | 79 | 6 | € 37.598,- | € 9.125,- |
| 2008 | 57 | 2 | € 37.477,- | € 9.267,- |
| 2008 | 57 | 2 | € 37.477,- | € 9.267,- |
| 2009 | 16 | 3 | € 42.041,- | € 8.614,- |
| 2009 | 16 | 3 | € 42.041,- | € 8.614,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 12.298,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 12.298,- | |
| 2011 | 3 | 1 | € 47.304,- | € 4.163,- |
| 2011 | 3 | 1 | € 47.304,- | € 4.163,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-ZD-JZ | 2026-05-14 | |||
| 67-SL-JF | 2026-05-17 | |||
| 15-SR-KX | 2026-04-18 | |||
| 18-ZD-JV | 2026-05-07 | |||
| RV-517-F | 2026-03-23 | |||
| 74-HHF-3 | 2025-04-30 | |||
| 44-ZD-GP | 2024-11-01 | |||
| 31-GZP-9 | 2021-10-23 | |||
| 40-SV-ZZ | 2025-02-22 | |||
| 52-TJ-XF | 2024-06-03 | |||
| 79-TB-LF | 2025-08-24 | |||
| 59-TF-XL | 2021-06-07 | |||
| 76-XF-TZ | 2020-12-25 | |||
| 37-XF-TZ | 2022-03-31 | |||
| 39-GPF-6 | 2022-11-09 | |||
| 34-XF-TZ | 2023-09-05 | |||
| 51-TV-XV | 2025-01-05 | |||
| 90-XF-TN | 2021-12-01 | |||
| 87-HXS-7 | 2025-03-01 | |||
| 09-TV-ZH | 2025-01-11 | |||
| ZJ-465-Z | 2020-10-12 | |||
| 80-XF-SK | 2025-03-15 | |||
| 34-TP-PS | 2023-01-14 | |||
| 31-XR-LP | 2022-01-14 | |||
| 51-SR-VN | 2020-06-20 | |||
| 86-XF-SK | 2023-06-20 | |||
| 12-XS-GR | 2024-03-07 | |||
| 92-NKX-6 | 2025-04-02 | |||
| 18-XV-ZD | 2024-10-15 | |||
| 50-XJ-TL | 2024-03-06 |