Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.057,-
Nee
2009
2026-04-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 61-KGN-7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1124 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.045 kg voor optimale prestaties. Sinds 35 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-12-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1045 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1455 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-11-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-11-17 |
| APK vervaldatum | 2026-12-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.074 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.074,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 209.052 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1242 |
| Periode | 2009-02-27 - 2014-01-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1088 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 96 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 60 | 5 | € 1.187,- | |
| 2009 | 60 | 5 | € 1.187,- | |
| 2010 | 410 | 20 | € 12.235,- | € 768,- |
| 2010 | 410 | 20 | € 12.235,- | € 768,- |
| 2011 | 373 | 35 | € 12.258,- | € 809,- |
| 2011 | 373 | 35 | € 12.258,- | € 809,- |
| 2012 | 195 | 32 | € 12.357,- | € 1.222,- |
| 2012 | 195 | 32 | € 12.357,- | € 1.222,- |
| 2013 | 49 | 4 | € 13.718,- | € 2.133,- |
| 2013 | 49 | 4 | € 13.718,- | € 2.133,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 15.743,- | € 2.500,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 15.743,- | € 2.500,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 85-RTT-9 | 2026-05-19 | |||
| GPR-33-L | 2026-05-08 | |||
| 35-SGB-7 | 2026-05-04 | |||
| 68-RTP-4 | 2026-05-18 | |||
| 23-ZNH-1 | 2026-05-16 | |||
| 09-RFR-4 | 2026-05-20 | |||
| 56-XVN-1 | 2026-05-27 | |||
| 15-XVD-7 | 2026-05-19 | |||
| 49-TJJ-1 | 2026-05-25 | |||
| 01-RGT-7 | 2026-04-13 | |||
| 88-ZFX-3 | 2026-04-22 | |||
| KBF-81-K | 2026-04-10 | |||
| 56-KNX-4 | 2026-03-29 | |||
| 39-SRS-1 | 2026-04-18 | |||
| 52-NPP-1 | 2026-03-28 | |||
| 72-NSJ-8 | 2026-03-27 | |||
| 03-ZFR-5 | 2026-03-31 | |||
| 69-PNP-4 | 2026-03-24 | |||
| 48-TRJ-7 | 2026-03-07 | |||
| 51-HVN-6 | 2024-07-23 | |||
| 56-KXZ-4 | 2026-02-16 | |||
| 58-JFH-5 | 2025-10-07 | |||
| 73-PLV-2 | 2025-12-11 | |||
| 20-XSV-4 | 2025-07-03 | |||
| 00-KBL-1 | 2025-11-13 | |||
| 97-LRZ-2 | 2025-11-07 | |||
| JX-169-X | 2025-08-12 | |||
| 55-KXZ-4 | 2026-01-20 | |||
| 79-LLZ-4 | 2023-12-13 | |||
| JS-815-K | 2025-04-18 |