Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.215,-
Nee
2006
2020-05-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Vectra met kenteken 60STSP is afkomstig uit het bouwjaar 2006. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 1.505 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 2199 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-01-2020.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2020-05-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-05-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-05-03 |
| APK vervaldatum | 2020-01-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Vectra hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
OPEL Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 634 |
| Periode | 2004-09-25 - 2008-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 20 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2 | 0 | € 7.992,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 7.207,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 7.207,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 34.884,- | € 8.474,- |
| 2005 | 22 | 0 | € 32.918,- | € 7.883,- |
| 2005 | 22 | 0 | € 32.918,- | € 7.883,- |
| 2006 | 8 | 0 | € 8.931,- | |
| 2006 | 18 | 0 | € 8.285,- | |
| 2006 | 18 | 0 | € 8.285,- | |
| 2007 | 4 | 0 | € 38.066,- | € 9.444,- |
| 2007 | 14 | 1 | € 34.118,- | € 8.173,- |
| 2007 | 14 | 1 | € 34.118,- | € 8.173,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 35.780,- | € 8.599,- |
| 2008 | 6 | 0 | € 34.013,- | € 7.910,- |
| 2008 | 6 | 0 | € 34.013,- | € 7.910,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 23-XV-GB | 2026-05-22 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 19-TG-FF | 2026-03-11 | |||
| 33SXLX | 2021-07-26 | |||
| 97-XN-FL | 2025-02-22 | |||
| 10-RX-DK | 2023-07-31 | |||
| 82-ST-RH | 2024-11-01 | |||
| 88PNZF | 2020-07-06 | |||
| 90-TF-TK | 2023-10-28 | |||
| 87-TN-BH | 2025-10-15 | |||
| 30-RL-VG | 2021-08-25 | |||
| 91-PZ-TT | 2024-07-27 | |||
| 39-PS-TJ | 2023-04-28 | |||
| 65-RR-HD | 2024-10-29 |