Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.653,-
Nee
2006
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Mazda 3 met kenteken 60-SV-VN is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 105 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met 1.240 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 378 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1675 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-05-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-05-27 |
| APK vervaldatum | 2027-06-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Mazda 3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
17 dagenHet plastic logo op de afdekkap van de bestuurdersairbag module kan na verloop van tijd broos worden
Bij het activeren van de bestuurdersairbag is het mogelijk dat het logo versplintert.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de afdekkap van de airbagmodule op het stuurwiel.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 237.140 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1145 |
| Periode | 2003-10-17 - 2011-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1859 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 50 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 73 | 0 | € 4.434,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 4.878,- | |
| 2003 | 73 | 0 | € 4.434,- | |
| 2004 | 423 | 8 | € 4.563,- | |
| 2004 | 423 | 8 | € 4.563,- | |
| 2004 | 67 | 3 | € 342,- | € 5.042,- |
| 2005 | 322 | 10 | € 22.789,- | € 4.954,- |
| 2005 | 322 | 10 | € 22.789,- | € 4.954,- |
| 2005 | 43 | 2 | € 5.503,- | |
| 2006 | 359 | 8 | € 4.937,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 5.556,- | |
| 2006 | 359 | 8 | € 4.937,- | |
| 2007 | 203 | 3 | € 22.840,- | € 5.154,- |
| 2007 | 31 | 2 | € 5.877,- | |
| 2007 | 203 | 3 | € 22.840,- | € 5.154,- |
| 2008 | 132 | 5 | € 24.390,- | € 4.863,- |
| 2008 | 132 | 5 | € 24.390,- | € 4.863,- |
| 2008 | 15 | 1 | € 24.640,- | € 5.237,- |
| 2009 | 174 | 6 | € 23.599,- | € 4.459,- |
| 2009 | 174 | 6 | € 23.599,- | € 4.459,- |
| 2010 | 134 | 10 | € 23.459,- | € 4.286,- |
| 2010 | 18 | 0 | € 13.989,- | € 3.478,- |
| 2010 | 134 | 10 | € 23.459,- | € 4.286,- |
| 2011 | 39 | 0 | € 24.389,- | € 4.687,- |
| 2011 | 39 | 0 | € 24.389,- | € 4.687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 74-SH-GB | 2026-05-26 | |||
| 47-TH-ZB | 2026-05-26 | |||
| 33-XF-NT | 2026-05-23 | |||
| 90-JLD-4 | 2026-05-23 | |||
| 50-KHB-6 | 2026-05-22 | |||
| 04-TN-FD | 2026-05-21 | |||
| 66-TP-XL | 2026-05-21 | |||
| 87-KTB-2 | 2026-05-21 | |||
| 47-TL-GR | 2026-05-16 | |||
| 46-RT-LG | 2026-05-16 | |||
| 10-PD-GB | 2026-05-12 | |||
| 58-RK-JF | 2026-05-09 | |||
| 29-TK-TB | 2026-05-07 | |||
| X-219-DL | 2026-05-06 | |||
| 61-PG-DT | 2026-05-04 | |||
| 65-TZ-GD | 2026-05-03 | |||
| 95-PS-XX | 2026-05-03 | |||
| 10-XP-FG | 2026-05-01 | |||
| 30-TZ-PL | 2026-05-01 | |||
| 76-PR-DS | 2026-05-01 | |||
| 34-NL-BP | 2026-04-30 | |||
| HK-818-K | 2026-04-29 | |||
| S-941-HP | 2026-04-28 | |||
| 23-PG-HG | 2026-04-25 | |||
| 43-XB-SZ | 2026-04-22 | |||
| 30-TR-TJ | 2026-04-17 | |||
| 67-JKX-6 | 2026-04-16 | |||
| 68-ZL-NR | 2026-04-12 | |||
| 94-PZ-GP | 2026-04-11 | |||
| 42-HSV-9 | 2026-04-11 |