Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.790,-
Nee
2005
2014-06-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken 60-RP-VS is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 105 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.272 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 4364 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 11-06-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1378 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1717 kg |
| Lengte | 4,18 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2014-06-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-07-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-07-26 |
| APK vervaldatum | 2027-06-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.687 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.708 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon
Huidige eigenaar
11 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.687,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 239.655 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 945 |
| Periode | 2002-04-16 - 2006-11-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1928 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 308 | 1 | € 4.195,- | |
| 2002 | 308 | 1 | € 4.195,- | |
| 2003 | 677 | 5 | € 4.097,- | |
| 2003 | 677 | 5 | € 4.097,- | |
| 2004 | 633 | 6 | € 4.215,- | |
| 2004 | 633 | 6 | € 4.215,- | |
| 2005 | 189 | 4 | € 4.059,- | |
| 2005 | 189 | 4 | € 4.059,- | |
| 2006 | 121 | 2 | € 3.690,- | |
| 2006 | 121 | 2 | € 3.690,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 54-LR-HV | 2026-05-26 | |||
| 28-NJ-BL | 2026-05-15 | |||
| 83-LJ-HG | 2026-05-15 | |||
| 31-PD-BV | 2026-05-21 | |||
| 37-RK-HP | 2026-05-05 | |||
| 28-NN-SK | 2026-05-06 | |||
| 66-LF-KS | 2026-04-27 | |||
| 17-NN-JK | 2026-05-20 | |||
| 17-LV-SB | 2026-05-20 | |||
| 61-NX-BS | 2026-05-10 | |||
| 62-ST-RS | 2026-04-08 | |||
| 77-LG-PS | 2026-04-28 | |||
| 34-RP-DB | 2026-03-30 | |||
| 64-LB-JD | 2026-03-28 | |||
| 88-LL-NB | 2026-03-26 | |||
| 34-JT-TJ | 2026-03-21 | |||
| 36-NR-BN | 2026-04-06 | |||
| 61-PJ-SJ | 2026-04-05 | |||
| 39-PD-JD | 2026-03-31 | |||
| 25-LR-DJ | 2026-03-14 | |||
| 87-LP-JG | 2026-03-13 | |||
| 77-LS-RJ | 2026-04-13 | |||
| 87-ND-NZ | 2026-03-11 | |||
| 38-NZ-LN | 2026-03-07 | |||
| 36-PG-ZH | 2026-03-05 | |||
| 75-LP-TX | 2026-03-03 | |||
| 88-RK-DB | 2026-03-01 | |||
| JH-461-R | 2025-02-11 | |||
| 53-PL-PL | 2022-03-13 | |||
| 81-NX-HJ | 2023-03-11 |