Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.360
€ 1.118,-
Nee
2009
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai i10 met kenteken 60-JDB-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Hyundai was € 10.360. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 78 pk. De motor heeft een inhoud van 1248 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Met 1.005 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 20-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 2.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 78 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1085 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1415 kg |
| Lengte | 3,57 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-04-22 |
| APK vervaldatum | 2027-05-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai i10
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
11 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.925,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 152.793 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 55 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1218 |
| Periode | 2008-09-26 - 2011-06-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3137 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 388 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 80 | 5 | € 12.787,- | € 2.267,- |
| 2008 | 602 | 96 | € 10.854,- | € 1.110,- |
| 2008 | 602 | 96 | € 10.854,- | € 1.110,- |
| 2009 | 470 | 49 | € 12.824,- | € 2.181,- |
| 2009 | 1549 | 192 | € 10.967,- | € 1.154,- |
| 2009 | 1549 | 192 | € 10.967,- | € 1.154,- |
| 2010 | 398 | 44 | € 12.571,- | € 2.070,- |
| 2010 | 905 | 84 | € 10.527,- | € 561,- |
| 2010 | 905 | 84 | € 10.527,- | € 561,- |
| 2011 | 4 | 2 | € 12.032,- | € 2.471,- |
| 2011 | 81 | 16 | € 10.905,- | € 694,- |
| 2011 | 81 | 16 | € 10.905,- | € 694,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 78-JFZ-4 | |||
| 70-JLX-3 | |||
| 95-JFH-5 | |||
| 93-HRJ-4 | |||
| 09-LFD-6 | |||
| 73-HGB-1 | |||
| 55-JBN-1 | |||
| SN-751-V | |||
| 78-HRB-9 | |||
| 73-LDV-3 | |||
| KL-178-T | |||
| 65-HJZ-7 | |||
| 59-LPJ-9 | |||
| 38-HKX-7 | |||
| RT-216-D | |||
| 13-LFD-6 | |||
| 94-JKN-7 | |||
| 67-JJR-4 | |||
| 28-HKX-7 | |||
| GK-811-T | |||
| HG-926-T | |||
| 75-HSX-7 | |||
| 20-JTF-2 | |||
| 79-JHZ-8 | |||
| 00-KHF-4 | |||
| 09-HKX-7 | |||
| 70-JLF-6 | |||
| 19-HLF-6 | |||
| 53-JDP-5 | |||
| 08-JGP-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-KDK-1 | 2026-05-17 | |||
| 51-HBZ-1 | 2026-05-07 | |||
| 32-GZS-4 | 2026-05-22 | |||
| 63-JZR-2 | 2026-05-23 | |||
| 82-HZX-7 | 2026-05-19 | |||
| 66-LTD-1 | 2026-05-19 | |||
| 06-LNX-4 | 2026-05-18 | |||
| 02-HRJ-5 | 2026-05-17 | |||
| TX-641-X | 2026-05-16 | |||
| 23-JPT-8 | 2026-05-16 | |||
| 63-HHX-8 | 2026-05-11 | |||
| 63-JRL-4 | 2026-05-10 | |||
| 35-KPK-5 | 2026-05-10 | |||
| 10-HVN-6 | 2026-05-09 | |||
| 90-HGX-5 | 2026-05-04 | |||
| 90-HLF-5 | 2026-05-07 | |||
| 11-HFS-7 | 2026-05-07 | |||
| 14-LNK-6 | 2026-05-05 | |||
| 47-GXX-2 | 2026-05-05 | |||
| 5-XHZ-45 | 2026-04-30 | |||
| 74-LDV-3 | 2026-05-04 | |||
| 96-LRT-2 | 2026-05-04 | |||
| 53-JFK-9 | 2026-05-01 | |||
| 39-HKX-7 | 2026-04-28 | |||
| 73-LDN-4 | 2026-04-29 | |||
| 72-HJV-5 | 2026-04-16 | |||
| 79-HRB-9 | 2026-04-20 | |||
| 50-HFL-1 | 2026-04-26 | |||
| 93-KPP-9 | 2026-04-24 | |||
| 63-HBZ-1 | 2026-04-24 |